Місто

Під час турніру «TETERIV OPEN 2017» у житомирському гідропарку учасникам вручали унікальні медалі

15 липня 2017, 16:49

У суботу, 15 липня в житомирському гідропарку пройшли змагання з плавання на відкритій воді «TETERIV OPEN 2017». Участь в них взяли понад півтори сотні спортсменів з 12 регіонів України.

«Ми вже другий рік проводимо це змагання і воно більш масштабне. Майже двісті учасників заявляється цього року. Ми хочемо, щоб це було традицією. Бо наше місто – це місто здоров’я, це зелене місто, місто сім’ї, місто дітей. Тому ми маємо це пропагувати», - каже секретар Житомирської міської ради Наталія Чиж.

Організатори «TETERIV OPEN 2017» підготували для усіх учасників змагань медалі, які розроблялись спеціально до другого турніру на відкритій воді.

«Унікальні медалі зроблені дизайнерами спеціально до цього заходу. Минулого року вони були в одному вигляді, цього року вони змінили свій вигляд. Вони більш стилізовані під наш логотип, тому що багато учасників з усієї країни і хочеться, щоб ця медаль їм нагадувала саме про наше місто, про наш Житомир. І щоб цей захід був однією із родзинок Житомира», - розповідає начальник управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірина Ковальчук.

Цьогоріч організатори турніру додали так звану «нульову» категорію, де можуть позмагатись плавці віком від 10 до 24 років. Наймолодші учасники змагань віком від 10 до 14 років мають подолати дистанцію в 600 метрів. Усі інші учасники цієї категорії віком від 14 і до 24 років мають пропливти 2 кілометри.

Вже традиційними для турніру «TETERIV OPEN» стали категорії «мастерс». Дистанцію у 2 кілометри мають можливість подолати спортсмени віком від 25 років. 3-кілометровий заплив відбувся для спортсменів віком від 25 та до 60 років для жінок, і 64 для чоловіків.

Окрім того, кожен бажаючий житомирянин міг взяти участь у запливі на 300 метрів під назвою «маст старт» і отримати унікальну медаль від організаторів.

«Заруба», я думаю буде. Є досить-таки імениті спортсмени. Я думаю, лідери на трьох кілометрах будуть практично ті ж, що і в минулому році. Це Ковальов і Галайчук, я теж постараюся десь вклинитися. З молоді мені складно сказати, тому що дуже багато тріатлоністів, майстрів спорту. Який там буде розклад – буде видно. Велика група спортсменів приїхала з Києва, з Борисполя. Привіз їх олімпійський чемпіон Сергій Фесенко, який теж присутній тут і буде плисти сьогодні 2 кілометри. Крім того, серед іменитих спортсменів сьогодні буде стартувати Щеглов Костянтин Миколайович, який в минулому році теж стартував. Він буде плисти сьогодні 2 кілометри, він виступає в категорії найстарших. У цьому році йому 84 роки було. І що цікаво, він в цьому році став рекордсменом світу в естафеті 4 по 100 метрів, це комплексне плавання, в складі збірної команди України», - розповідає президент спортивного клубу «Житомир Аква Мастерс» Ігор Кухарєв.

Усі учасники турніру були нагороджені медалями та подарунками від організаторів.

Нагадаємо, вперше турнір із плавання «TETERIV OPEN» відбувся 17 липня 2016 року та зібрав близько 120 учасників.

Житомир.info

 

Матеріали по темі