Влада

Антирейдерський штаб при Житомирській ОДА відреагував на 23 скарги від агрофірм

2 November 2017, 09:51

 Повторне звернення від ПСП «Троянівське» та нову спільну скаргу від ТОВ «Долинівське» та ПП «Україна» щодо порушення прав землевласників розглянули члени антирейдерського штабу.

Засідання штабу під головуванням заступника голови-керівника апарату облдержадміністрації Олексія Ясюнецького відбулосьу Житомирській ОДА 1 листопада, - повідомила прес-служба Житомирської  облдержадміністрації.

«Керівник ПСП «Троянівське» вже не перший раз звертається до оперативного штабу із забезпечення прав і свобод власників земель чи збіжжя. Суть звернення в тому, що державним реєстратором неодноразово вносяться зміни щодо власника та керівних органів підприємства з метою заволодіння активами ПСП фіктивними особами. А також їх наміри рейдерського заволодінням вирощеним урожаєм та перешкоджання ведення господарської діяльності законними власниками», - інформує ОДА.

Заслухавши оцінку дій реєстратора та нотаріуса від правоохоронних органів та представників управління юстиції, Олексій Ясюнецький порадив звернутися до Мін’юсту зі скаргою.

«Заявнику потрібно звернутись зі скаргою до Мін’юсту щодо дій нотаріуса. А також ми направимо звернення до управління поліції щодо правомірності дій нотаріуса, який надав реєстратору завірену довіреність нібито від керівника ПСП «Троянівське», - сказав Ясюнецький.

Спільне звернення до штабу ТОВ «Долинівське» та ПП «Україна» Брусилівського району полягає у захисті законних прав та інтересів підприємств від спроб сторонніх осіб у рейдерський спосіб заволодіти активами підприємств, - зазначає прес-служба.

«Олексій Ясюнецький запропонував ТОВ «Долинівське» та ПП «Україна» заключити із пайовиками додаткові угоди до того терміну, як закінчується дія основного договору. Правоохоронні органи та члени оперативного штабу триматимуть на контролі  ситуацією із підприємствами у Брусилівському районі», - повідомляє ОДА.

Загалом штаб розглянув вже 23 звернення від агропідприємств області.

Нагадаємо, за дорученням Уряду для боротьби з аграрним рейдерством були створені регіональні оперативні штаби, які мають кожні два тижні звітувати перед Кабміном.

Як повідомляв Житомир.info, наприкінці серпня цього року правоохоронці викрили рейдерів, які «віджимали» майно та підприємства на території Житомирської області, а місяць тому представники антирейдерського штабу розглянули 11 звернень від фермерських господарств та керівників сільськогосподарських підприємств щодо порушення прав землевласників.

Фото ОДА

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі