Місто

У Житомирі всі школи та позашкільні заклади закриють на карантин, садочки працюватимуть

31 січня 2018, 13:44

Сьогодні за шкільною партою п’ятикласник Максим сидить один. Хлопець ділиться: його сусіда по парті захворів, і таких як він у класі близько десяти.

«32 людини в класі, немає вісьмох», - розповідає учень Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 Максим Паламарчук.

Максим зізнається: чітко розуміє, якщо хвороба й далі вкладатиме школярів на лікарняні ліжка – бути карантину. Однак, таким поворотом подій хлопець не надто переймається, каже: для нього це буде своєрідним продовженням канікул.

«Якщо зроблять канікули – буде класно, я зможу довідпочивати те, що не відпочив на зимових канікулах», - зізнається учень.


Натомість, директор гімназії №23 підраховує, скільки дітей занедужало, і цифра вражає: з 1748 учнів хворіють більше 450.

«На сьогоднішній день 463 дитини хворі, не з’явились до школи. По школі 25,3% захворюваності. В основному діти від 5 по 11 клас – двоє, троє, максимум 10 дітей відсутні, найбільше хворіє початкова школа. Наприклад, у 1-А класі 42 дитини, з них 37 дітей немає у школі», - зазначає директор Житомирської міської гуманітарної гімназії №23 Ніна Купрійчук.

За офіційними даними, не дораховуються учнів і в інших навчальних закладах міста. На підставі цього у міськраді 31 січня зібрали комісію та вирішують, чи продовжувати навчання, а чи вводити карантин. Зрештою, з огляду на велику кількість хворих дітей члени комісії одноголосно підтримали введення карантину.

«Враховуючи дуже стрімке зростання захворюваності, яке відбулось цього тижня, ми прийняли рішення ввести обмежувальні заходи з п’ятниці, 2 лютого, і весь наступний тиждень (по 9 лютого включно). Будуть обмежувальні заходи в школах та позашкільних закладах освіти. Дошкільні заклади, тобто садочки, працюватимуть у штатному режимі, тільки з певними обмеженнями щодо відвідування дітей, батьків, але вони будуть працювати», - повідомляє заступник Житомирського міського голови Матвій Хренов.

Повторно комісія планує зібратись 8 лютого для напрацювання подальших дій.

Як повідомляв Житомир.info, 9 січня серед батьків житомирських школярів почали поширюватися чутки про те, що нібито зимові канікули будуть продовжені, але заступник мера Житомира Матвій Хренов повідомив, що це лише чутки.

Житомир.info

Теги: карантин школа канікули  
Матеріали по темі