Місто

​У червні запускають літній потяг «Житомир-Одеса»

30 травня 2018, 09:35

З 16 червня з Житомира почне курсувати поїзд № 248 сполученням Житомир–Одеса, який ходитиме до жовтня.

Про це 29 травня повідомила прес-служба Житомирської облдержадміністрації з посиланням на начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Романа Крисюка.

«Так, дійсно, 16 червня «Укрзалізниця» запускає потяг з Житомира до Одеси. Час відправлення з Житомира о 12:30 год., а прибуття до Одеси – о 05:21 год. Поїзд завершить їздити за цим маршрутом 30 вересня», – повідомив Роман Крисюк.

З Житомира поїзд відправлятиметься по парних числах, при двох непарних 28, 30, 2, 4.

Вартість квитка у плацкарті – 173 грн, в купе – 280 грн. Час у дорозі займе майже 17 годин. У довідковій службі залізничного вокзалу «Житомир» Житомир.info підтвердили, що квитки вже у продажу.

Маршрут поїзда: Житомир - Фастів - Київ Пас. - Миронівка - Корсунь - Городище - ім. Тараса Шевченка - Кам’янка - Фундукліївка - Чорноліська - Знам’янка-Пас. - Кропивницький - Плетений Ташлик - Новоукраїнка - Помічна - Южноукраїнська - Вознесенськ - Березівка - Одеса-Східна - Одеса-Головна.

Нагадаємо, житомиряни писали петиції щодо відновлення курсування поїздів сполученням Житомир-Харків, Житомир-Одеса, Житомир-Барановичі та Житомир-Львів або запуску пасажирських поїздів через станцію «Житомир», однак у мерії відповіли, що неодноразові звернення до ПАТ «Укрзалізниця» результату не дали.

Як повідомляв Житомир.info, потяг «Житомир-Одеса» запускають на літній період з 2015 року.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі