Політика

Житомир отримав 8 млн грн на облаштування спортивно-оздоровчих майданчиків та реконструкцію скверу, – Розенблат

5 July 2018, 15:18

Уряд виділив Житомиру 8 мільйонів гривень для облаштування двох спортивно-оздоровчих майданчиків та капітальної реконструкції скверу на розі вулиць Б.Лятошинського та Небесної Сотні. Перші два майданчики у місті побудують за адресами вул. Вітрука, 31 та вул. Київська, 13.

Про це на своїй сторінці у фейсбуці повідомив народний депутат України Борислав Розенблат.

«Сьогодні отримав приємну новину про виділення першого траншу в розмірі 8 млн гривень для облаштування спортивно-оздоровчих майданчиків по вулицях Вітрука, 31 та Київська,13, а також капітального ремонту скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної Сотні!!!

Старт програми на 2018 рік розпочався!!! Плануємо негайно провести усі підготовчі роботи і завершити у вересні місяці будівельні роботи на перших спортмайданчиках, на черзі інші адреси. До кінця року повинні бути зроблені усі 10 спортивно-оздоровчих прибудинкових майданчиків! Працюємо на розвиток нашого міста!», - написав Борислав Розенблат.

Кошти на будівництво цих спортивно-оздоровчих майданчиків виділені з бюджету за ініціативи народного депутата від Житомира Борислава Розенблата. Раніше він повідомляв, що планує встановити 10 спортивно-оздоровчих майданчиків, для того, щоб діти могли гратися у футбол, волейбол, баскетбол чи займатися воркаутом у Житомирі. Робота над цим масштабним проектом триває з січня цього року, коли Борислав Розенблат оголосив про нього.

«Нещодавно до мене потрапив лист від Міністерства освіти і науки України, в якому йшлося про те, що 50% наших студентів мають проблеми зі здоров’ям. Ця цифра мене шокувала! Питання охорони здоров’я та питання медичної реформи є надважливими. Тому в цьому році хочу привернути увагу до розвитку спорту в нашому Житомирі! Відповідно до державного бюджету на 2018 рік, я прийняв рішення спрямувати кошти на будівництво 10 сучасних спортивних міні-полів з освітленням, парканом та якісним спортивним інвентарем для занять workout. А місця для їх встановлення будемо обирати на конкурсній основі спільно з міською владою та головами ОСББ. Майданчики плануємо встановити та ввести в експлуатацію до кінця цього року. Здоров’я нашої нації – це пріоритет моєї діяльності!!!» - зазначив народний депутат.

Перші спортивно-оздоровчі майданчики планують облаштувати у Житомирі вже цього літа.

Прес-служба народного депутата України Борислава Розенблата

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Розенблат нардеп  
Матеріали по темі