Влада

Житомиряни з листопада зможуть за 279 грн обміняти свої паспорти-книжечки на ID-картки

4 жовтня 2018, 13:40

З 1 листопада 2018 року громадяни України отримають можливість у будь-який час обміняти свої паспорти-книжечки на ID-картки.

Про це інформує Урядовий портал.

3 жовтня 2018 року уряд вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. № 302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, знищення паспорта громадянина України».

Відтак з 1 листопада 2018 року громадяни України матимуть можливість здійснити обмін паспорта у формі книжечки на паспорт у формі картки за бажанням у будь-який час. Перший паспорт громадянина України видається безкоштовно, за заміну та відновлення документа необхідно сплатити адміністративний збір, розмір якого складає 279 грн.

Разом з тим, міграційна служба підкреслює, що обов'язкова заміна документів законодавством не передбачена, відповідно до закону всі раніше видані документи будуть чинними до завершення строку їх дії.

Нагадаємо, запровадження паспорта у формі картки в Україні розпочалося у січні 2016 року, і до цього часу нові паспорти видавались лише у разі обміну паспорта замість втраченого або викраденого, а також особам, які досягли 14-річного віку та оформлюють паспорт вперше.

Які документи необхідно мати житомирянам для отримання ID-картки дивіться тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ID-картка паспорт 
Матеріали по темі