Влада

​У школи Житомирської області вже почали надходити ноутбуки та принтери для перших класів, які спізнилися на 2 місяці

24 жовтня 2018, 13:11

Комплекти обладнання для перших клаcів, до яких входить ноутбук, ламінатор та принтер, вже надходять до шкіл Житомирської області.

Про це повідомляє прес-служба Житомирської ОДА з посиланням на управління освіти і науки облдержадміністрації.

«Один комплект сучасного обладнання, який включає ноутбук для вчителя, ламінатор та кольоровий принтер, обійшовся Житомирщині у суму 18 тис. 892 грн. Загальна кількість комплектів, які закупила область, – 810», - йдеться у повідомленні.

У прес-службі Житомирської ОДА додають, що поставки мають завершити до 1 грудня 2018 року, тому до кінця року всі комплекти обладнання передадуть у школи.

За інформацією управління освіти облдержадміністрації зазначають, що на придбання ноутбуків, ламінаторів та принтерів спрямовано 15,4 млн грн, з яких 5,2 млн грн – державна субвенція, 5,1 млн грн – обласний бюджет і 5,07 млн грн – місцеві бюджети.

Нагадаємо, що у системі ProZorro 13 червня 2018 року управління освіти і науки Житомирської облдержадміністрації розмістило оголошення про тендер на закупівлю 810 комплектів комп'ютерного обладнання: ноутбук, багатофункціональний пристрій, ламінатор. Вартість закупівлі становила 15 млн 390 тис. грн.

16 жовтня 2018 року замовник уклав договір з переможцем тендеру. Ним стало дочірнє підприємство «Квант» ПАТ «Електровимірювач», яке, за умовами договору, має поставити 810 комплектів комп’ютерного обладнання до 31 жовтня. Договірна вартість – 15 млн 302 тис 520 грн.

Нагадаємо, у березні поточного року голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич пообіцяв до 1 вересня ноутбук, принтер і ламінатор у кожен перший клас.

Як повідомляв Житомир.info, станом на 4 вересня управління освіти Житомирської ОДА ще не завершило тендер на закупівлю«фабрик друку» для шкіл. У жовтні стало відомо про намір укласти договір на поставку комп’ютерного обладнання для шкіл з дочірнім підприємством "Квант" ПАТ «Електровимірювач».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: принтер ноутбук фабрика друку нова українська школа  
Матеріали по темі