Влада

Уляна Супрун у Житомирі розповіла про премії і штрафи для лікарів за вакцинацію

1 листопада 2018, 15:38

Лікарів, усі пацієнти яких отримали необхідні щеплення, будуть преміювати.

Про це 1 листопада під час прес-конференції у Житомирі розповіла в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Вона зазначила, що низький рівень вакцинації дітей – загальноукраїнська проблема.

«У вашій області, як і по всій Україні, рівень вакцинації по кору покращився, але по інших напрямках не покращується. Будемо більш суворі в дотримуванні правил стосовно того, що невакцинована дитина не може ходити до школи. Це є закон України. Зокрема, у Житомирській області діти вакциновані на 50-55% (на всі вакцинації, які є в календарі, окрім кору - тут ситуація краща). Ми у 2019 році будемо звертати особливу увагу на рівень вакцинації дітей у кожній області, у кожному місті. Будуть і додаткові кошти, щоби доплачувати премії тим лікарям і педіатрам, у яких усі пацієнти будуть вакциновані, а для тих, які не мають 100-відсоткової вакцинації, будуть санкції і штрафи», – зазначила Уляна Супрун.

Також в. о. міністра охорони здоров’я закликала вакцинуватися проти грипу.

«Зараз сезон грипу. Вакцинуйтеся. У нас є 350 тис. доз в країні. Це на 200 тис. доз більше, ніж минулого року. Чим більше ми вакцинуємося, тим більше виробники привозять вакцин в країну», – закликала Супрун.

Нагадаємо, у вересні 2018 року заступник головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги міста Житомира Людмила Зайцева у коментарі Житомир.info зазначала, що, згідно з законом України «Про інфекційну захворюваність», відвідування навчальних закладів невакцинованих дітей не допускається. Однак є винятки – діти, які не вакциновані через медичні покази. Кількість таких дітей може бути не більшою 5%.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: вакцина Супрун  
Матеріали по темі