Влада

В. о. міністра охорони здоров’я у Житомирі анонсувала програму «Безкоштовна діагностика»

1 листопада 2018, 16:26

У 2019 році МОЗ України розпочне реалізацію державної програми «Безкоштовна діагностика», на яку заплановано 2 млрд грн.

Про це 1 листопада у Житомирі розповіла в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун.

Відповідно до програми, найбільш необхідні дослідження і аналізи будуть оплачені Національною службою здоров’я України, а отже для людей будуть безкоштовними.

«Наступного року НСЗУ запускає програму «Безкоштовна діагностика». Ті всі діагностичні тести – УЗД, рентген, мамографія, деякі аналізи крові – будуть оплачені через Національну службу здоров’я. Все почнеться з 1 липня. Ми даємо 6 місяців, щоби заклади вторинної ланки зорганізувалися і підписали договір з НСЗУ, бо вони зможуть отримувати кошти на ті аналізи і діагностику, лише якщо у них є такий договір. На програму в державному бюджеті закладено 2 млрд. грн», – поінформувала Супрун.

Вона зазначила, що приватні лабораторії також можуть підписати договір з НСЗУ, але змушені будуть погодитися на певні встановлені тарифи.

Як повідомляв Житомир.info, під час візиту в Житомир 1 листопада в. о. міністра охорони здоров’я України Уляна Супрун розповіла про плани преміювати лікарів, усі пацієнти яких отримали необхідні щеплення.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Супрун медреформа  
Матеріали по темі