Культура

У Житомирі нагородили переможців хореографічної асамблеї, в якій брали участь понад 500 юних учасників

5 November 2018, 20:15

Гала-концерт Міжнародної хореографічної асамблеї імені Наталії Скорульської, який відбувся 5 листопада у Житомирському драмтеатрі, подарував справжнє свято танцю. Учасники асамблеї заворожували глядачів своєю майстерністю, виконуючи класичні балетні постановки, народні та сучасні танці. Не менш яскравими були й образи танцівників: балетні пачки, пуанти, костюми з блискітками, в українських, польських та грузинських народних вбраннях. Обрати переможців цьогорічної асамблеї було надскладно, зізнається засновниця фестивалю Інна Бурдейна. Втім і з цим вдалося впоратися. Жоден з учасників не залишився без подарунка, грамот, цінних нагород та кубків.


«Ми дуже задоволені тим, що дуже багато талановитих дітей зібралися на асамблеї, понад 500 учасників. Журі дуже складно було визначитись, хто з них найкращий. Тому було багато дублюючих відзнак. Нам дуже приємно, що взяли участь у нашій асамблеї півкраїни - 13 областей, і ми чекаємо наступного року на ювілейній асамблеї ще більше учасників. Не лише з різних регіонів України, а і з інших країн», - розповідає директор Міжнародної хореографічної асамблеї ім. Н. Скорульської Інна Бурдейна.

Фоторепортаж з гала-концерту хореографічної асамблеї дивіться тут

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі 2 листопада стартувала IV Міжнародна хореографічна асамблея імені Наталії Скорульської. Цьогоріч учасниками асамблеї стали 500 представників з різних міст України, Грузії та Польщі.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: асамблея балет Скорульська  
Матеріали по темі