Культура

За 103 тис. грн з благодійної балетної вистави Стоянова й Кухар у Житомирі купили обладнання для онкохворих дітей

16 November 2018, 14:42

На благодійній балетній виставі Катерини Кухар та Олександра Стоянова «Діти ночі», яка пройшла в Житомирі 5 листопада, зібрали 103 тисячі гривень для онковідділення дитячої лікарні.

Про це 16 листопада повідомила прес-служба Житомирської міської ради.

«4-6 листопада у Житомирі відбулась IV Міжнародна Хореографічна Асамблея ім. Наталії Скорульської, під час якої була проведена благодійна балетна вистава. Благодійна акція «Children of the night» за ініціативи прем’єрів Національної Опери України — Народної артистки України Катерини Кухар та Заслуженого артиста України Олександра Стоянова на підтримку онкохворих дітей зібрала 103 тис грн. 9 листопада голова ГО «Центр хореографічного мистецтва ім. Наталії Скорульської» Інна Бурдейна передала закуплений монітор пацієнта онкогематологічному відділенню комунальної установи «Житомирська обласна дитяча клінічна лікарня», - поінформувала мерія.

Даний пристрій дасть змогу моніторити і контролювати основні фізіологічні параметри як дорослих, так і маленьких пацієнтів: ЕКГ, частоту дихання та пульсу.

Нагадаємо, на цьогорічну хореографічну асамблею до Житомира з’їхалися півтисячі учасників з України, Польщі та Грузії. Завершився захід сучасною креативною виставою «Діти ночі» на підтримку онкохворих дітей.

Як повідомляв Житомир.info, 29 жовтня 2018 житомирське «Сонечко» заробило для онкохворих дітей близько 100 тис. грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: асамблея балет Скорульська  
Матеріали по темі