Місто

Перший прямий рейс пасажирського потяга «Бахмут-Львів» через Житомир: ціни на квитки та відгуки пасажирів

11 грудня 2018, 19:00

Донедавна із житомирського залізничного вокзалу відправлявся чи не єдиний пасажирський поїзд - до Одеси. Однак і той був лише у літній період. Нині ж усе змінилося. З грудня «Укрзалізниця» запустила нове сполучення «Бахмут – Львів», яке проходить через Житомир. Відтепер місцевою залізницею можна без пересадок дістатися до Борисполя, Харкова, Бахмута та Львова. Раніше місто мало подібне сполучення, втім було це майже 15 років тому, - розповідає начальник тутешнього вокзалу Олег Журба.

«Досить зручно буде людям, без пересадок добиратися. Якщо потяг їде з Львова до Бахмута, прибуває у Житомир о 01.28 ночі і о 01.48 він відправляється вже на Бахмут. Люди можуть з Житомира доїхати на Бахмут через Харків, у Харків він прибуває о 13.49. З Житомира до Львова відправлення потягу о 16.29, прибуття у Львів о 4.21 ранку. Було колись таке сполучення «Житомир – Львів», але було це десь 15 років тому», - розповідає начальник вокзалу станції «Житомир» Олег Журба.


Що ж до вартості квитків, то начальник вокзалу зауважує: фіксованої ціни не буде, адже вона залежатиме як від напрямку руху, типу вагона, так і від дня відправки.

«Вартість квитка на сьогоднішній день з Житомира до Харкова плацкарт - 165 грн, купе до 400 грн. Вартість квиточка з Житомира до Львова 160 грн плацкарт і приблизно до 400 грн купе. Якщо ми будемо прямувати з Бахмута на Львів, то він іде іще через Київ. Тобто, люди можуть добиратися зі станції Київ до Житомира, вартість квитка приблизно 40 грн. Необхідно враховувати також пасажирам, що вартість квитка залежить від дня тижня. Тому в середу квиток буде дешевший, а п’ятниця - неділя – найдорожчий», - роз’яснює начальник вокзалу станції «Житомир».

Нині новим залізничним маршрутом через Житомир вже скористалось близько півсотні людей. З-поміж них і пан Владислав. Сьогодні о пів на п’яту вечора він вирушає у західному напрямку і вже менш як за 12 годин прибуде до Львова. Чоловік зізнається: неабияк тішиться новим рейсом.

«Дуже радий, що врешті Житомир має пряме сполучення зі столицями сходу та заходу. У Львові мої двоюрідні брати й сестри, з цим містом пов’язане усе моє студентське життя. Я часто відвідую Польщу. Це пряме сполучення знімає багато «напрягів», бо раніше їхав у Коростень, пересадки. Мова не тільки йде про комфорт, а й ціни, зручність», - зізнається пасажир потяга Владислав Білецький.

Вдалим, сполучення називає і пасажирка Галина.

«Зараз зробили чудово, людина може тут сісти собі і їхати, а не їхати на Коростень і потім ці пересадки робити», - ділиться пасажирка потяга Галина Пустиннікова.

За графіком руху поїздів «Укрзалізниці», наразі потяг за напрямком «Бахмут-Львів» - «Львів-Бахмут» курсуватиме щодень, до кінця 2019 року.

Нагадаємо, 22 листопада 2018 року на своїй сторінці у Facebook мер Житомира Сергій Сухомлин написав про те, що уже в грудні з Житомира можна буде дістатися залізницею до Львова, Борисполя, Полтави та Харкова.

Як повідомляв Житомир.info, досі з житомирського залізничного вокзалу курсував тільки один пасажирський міжрегіональний поїзд, яким можна було дістатися до Одеси, і лише з червня по жовтень. В травні 2018 року заступник мера Дмитро Ткачук інформував, що неодноразові звернення виконавчих органів Житомирської міської ради, керівництва станції Житомир та Житомирської облдержадміністрації до ПАТ «Укрзалізниця» щодо відновлення курсування пасажирських потягів сполученням Житомир-Харків, Житомир-Одеса, Житомир-Барановичі та Житомир-Львів або запуску пасажирських поїздів через станцію Житомир результату не дали.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Журба вокзал потяг Львів Бахмут  
Матеріали по темі