Місто

У Житомирі з’явилися білборди з чоловіком у труні, якими хочуть підвищити рівень користування ременями безпеки

23 January 2019, 12:53

У Житомирі на вулиці Жуйка, перед бердичівським мостом, з’явився білборди з чоловіком у труні, якими хочуть підвищити рівень користування ременями безпеки.

Кампанія подібної зовнішньої соціальної реклами стартувала на початку 2019 року, її ініціював Центр демократії та верховенства права в рамках Кампанії «За безпечні дороги».

«У Києві та низці обласних центрів України, зокрема Львові, Харкові, Дніпрі, Житомирі, Сумах та Кропивницькому з’явились білборди із зображенням людини у труні, яка там опинилася, бо не скористалася ременем безпеки. Креативне рішення соціальної реклами розробило агентство Provid / DDB. Основний меседж, який несуть білборди до водіїв та пасажирів, простий: «Пристебнись, інакше буде пізно!». Автори ідеї наголошують, що пристібання ременя займає всього декілька секунд і може бути різницею між життям і смертю», - повідомляє сайт Центру демократії та верховенства права.

Зазначається, що щодня на дорогах України гине не менше 10 осіб, а за рік кількість жертв перевищує 3,5 тисяч. Пристебнуті ремені безпеки знижують ризик загибелі в аварії на 50%.

«За дослідженням, проведеним у восени 2018 року ГО «Vision Zero» та Центром демократії та верховенства права в рамках Кампанії «За безпечні дороги» лише 23% водіїв у містах України користуються ременями безпеки. Білборди із закликом пристібатись в авто будуть розміщені протягом місяця», - повідомляють ініціатори кампанії.

Білборд у Житомирі на вул.Жуйка

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році в Житомирі У Житомирі проводили масштабну інформаційну кампанію щодо безпеки руху на дорогах, ініційовану Мінінфраструктури: в місті розміщували білборди з написами «Тебе ховати не шкода», «Я знепритомнію, коли вирізатиму тебе з авто» тощо.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: білборд реклама ДТП  
Матеріали по темі