Влада

Мер Житомира призначив своїм радником колишнього керівника ЖЕКу

28 January 2019, 12:49

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин призначив своїм радником Андрія Кучика, який є сином депутата Житомирської міської ради від Опозиційного блоку Василя Кучика.

Відповідне розпорядження міського голови від 25 січня 2019 року опубліковане на сайті мерії.

«Призначити Кучика Андрія Васильовича радником Житомирського міського голови на громадських засадах», – йдеться у розпорядженні.

Зауважимо, що Андрій Кучик став дев’ятим радником мера: відповідно до інформації на сайті міської ради, нині Сергій Сухомлин має 8 радників, 7 з них (Олександр Батанов, Дмитро Бондар, Матвій Хренов, Олександр Черняхович, Олена Станішевська, Володимир Хіля, Володимир Іваницький) працюють на громадських засадах. Посадовий оклад має лише Вікторія Сичова.

Нагадаємо, своїм розпорядженням від 22 січня 2019 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин звільнив Андрія Кучика з посади директора ЖЕКу №5. Посаду керівника ЖЕКу Андрій Кучик займав протягом року – з січня 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, 7 листопада 2018 року Житомирський міський голова звільнив свого штатного радника Юрія Антіпова та призначив на його місце Вікторію Сичову з посадовим окладом згідно з штатним розписом.

Повідомлялося також, що 30 листопада 2018 року мер Житомира Сергій Сухомлин призначив секретаря Вересівської сільради Григорія Лялевича своїм радником. Однак згодом своїм розпорядженням від 27 грудня 2018 року Сергій Сухомлин перевів Лялевича на посаду начальника новоствореного управління з розвитку села Вереси.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: розпорядження радник Кучик призначення  
Матеріали по темі