Фоторепортаж

Що роздають житомирянам у наметах кандидатів у президенти. Фоторепортаж

22 лютого 2019, 15:08

В лютому, після завершення офіційної реєстрації кандидатів у президенти, на вулицях Житомира почали активно працювати агітатори: з кандидатські наметів містянам роздають друковані матеріали – газети, буклети, брошури та календарі на 2019 рік.

За 21-22 лютого Житомир.info бачив в центрі міста намети п’ятьох кандидатів у президенти та лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка.

Агітатори від діючого президента Петра Порошенка роздають інформаційний бюлетень «Солідарність», виготовлений на замовлення кандидата і президенти Порошенка тиражем 300 тис. примірників.

Прихильники мера Львова Андрія Садового можуть отримати в агітнаметах пам’ятку з біографією кандидата та відповідями на питання, чому на виборах президента варто підтримати саме Садового, і газету Об’єднання «Самопоміч» від 6 лютого 2019 року, виготовлену тиражем в 2 млн примірників на замовлення цієї політичної партії, з агітацією за кандидата у президенти Андрія Садового.

«Громадянська позиція» пропонує брошуру з викладом основних тез програми кандидата в президенти Анатолія Гриценка, його біографією та 5 причин голосувати саме за цього кандидата. Агітаційна газета «Громадянської позиції» з матеріалами про Гриценка виготовлена на замовлення довіреної особи кандидата в президенти тиражем 3 млн 637 тис. примірників.

Рух «Народний контроль» роздає брошури про свого кандидата в президенти Дмитра Добродомова з його програмою та біографією й газету, надруковану на замовлення самого Добродомова тиражем в 50 тис. примірників.

Найбільше агітаційних матеріалів житомиряни отримують від агітаторів кандидата від «Батьківщини» Юлії Тимошенко: брошури про нову економічну стратегію, нову молодіжну політику та реальність зниження ціни на газ у 2 рази, також є кишенькові календарі та спецпроект газети «Вечірні вісті», виготовлений на замовлення кандидата в президенти Юлії Тимошенко тиражем у 3 млн примірників.

Агітатори від «Народного фронту» роздають буклети з «правдою про Арсенія Яценюка» та інформацією про здобутки його команди, календарики й партійну газету, яка має підготувати житомирян до участі партії у парламентських виборах, які мають відбутися в жовтні 2019 року.

Нагадаємо, 20 лютого координатор громадянської мережі ОПОРА у Житомирській області розповідав, що наразі найпоширенішим порушенням є агітація без вихідних даних, а заступник начальника ГУНП інформував про виявлення 39 фактів, пов’язаних з можливим порушенням виборчого законодавства.

Як повідомляв Житомир.info, Центральна виборча комісія зареєструвала 44 кандидати в президенти та відмовила у реєстрації 47 особам.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: агітація вибори кандидат газета  
Матеріали по темі