Місто

Житомирська поліція знайшла жінку, яка зривала на зупинці плакат з військовим проекту «Обличчя миру»

25 February 2019, 13:07

Поліція збирається пред’явити підозру особам, які на зупинці у Житомирі пошкодили плакат з військовим, який був розміщений ініціаторами проекту «Обличчя миру»,

Про це на брифінгу 25 лютого повідомив начальник головного управління Національної поліції в Житомирській області Вячеслав Печененко.

«Ми вже приблизно окреслили коло цих молодиків, які це скоїли, тому що у нас є інформація з магазинів найближчих, де вони купляли й розраховувалися. Ми вже особу встановили, зараз тільки треба підтвердження, щоб «накласти» всі ці моменти і пред’явити підозру цим молодикам, які намагались вчинити такі ганебні дії, які не прикрашають нашу Житомирщину», - сказав Печененко.

Після брифінгу на своїй сторінці у Facebook начальник ГУНП виклав фото 30-річної жінки, яка зривала плакат з військовим на зупинці.

«Ця 30-річна жінка і є та невідома особа, яка наполегливо намагалась здерти плакат проекту "Обличчя миру", розміщений на зупинці громадського транспорту в обласному центрі. Якраз зараз вона дає свідчення у Житомирському відділі поліції. Її вчинок по законодавству - дрібне хуліганство (ст. 173 КУпАП), а по моральним нормам – топтання на кістках загиблих учасників АТО, загиблих у 21 столітті за цілісність і незалежність своєї держави», - написав начальник обласної поліції.

Фото начальника ГУНП

На сторінці «Ветерани Російсько-Української війни Житомирщини» 23 лютого з’явилося повідомлення, що ввечері 25 лютого плакат на зупинці по вул.Довженка відновлять.

«У понеділок 25 лютого, о 17.00 на зупинці вул. Довженка ветеранська та волонтерська спільнота урочисто відновить зруйнований вандалами плакат із зображенням Андрія Верхогляда у рамках соціального проекту «Обличчя миру». Ця справа стала резонансною, ваша підтримка буде показовою. Давайте покажемо, що Житомир – місто небайдужих громадян та патріотів», - йдеться у дописі.

Фото з Facebook

Як повідомляв Житомир.info, вночі 20 лютого 2019 року на зупинці громадського транспорту на вулиці Довженка у Житомирі двоє невідомих пошкодили плакат соціального проекту «Обличчя миру», на якому був зображений лейтенант 72-ї ОМБр Андрій Верхогляд. Координатор проекту обіцяв грошову винагороду за інформацію про людей, які зірвали фото.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: поліція Печененко зупинка хуліганство АТО  
Матеріали по темі