Політика

Члени виходять. Але це не трагічно...

15 November 2006, 16:40

Учора електронні ЗМІ України розповсюдили інформацію про масовий вихід з лав Народного Союзу "Наша Україна" партійців у Житомирському районі. Причому полишити НСНУ вирішили далеко не рядові її члени: 14 із них входять до складу ради Житомирської районної організації партії, а 11 входять до фракції "Наша Україна" Житомирської районної ради. Крім того, стверджують інтернет-видання, голова ради Житомирської районної організації НСНУ С. Крутий заявив, що 25 листопада на районній партійній звітно-виборчій конференції буде вирішуватися питання щодо припинення повноважень як голови ради, самої ради, так і взагалі діяльності селищної та 28 сільських партійних осередків, а також питання щодо припинення перебування в НСНУ інших її членів.

Сьогодні ж, як повідомляється на веб-сайті НСНУ "Разом", голова Житомирського обласного осередку партії Павло Жебрівський, коментуючи згадані події, зауважив наступне: " Членство у партії - це добровільна справа кожного. І ми не робитимемо трагедії з виходу з партії якоїсь кількості партійців".

За словами Жебрівського, "Наша Україна" - це не КПРС і для нас кількість далеко не найголовніший чинник у партійному будівництві. Я вже давно висловлювався за проведення чистки в партії, і не лише у керівництві, а насамперед у низових організаціях".

Як стверджує "Разом", " Жебрівський позитивно оцінив цей факт. "Нарешті партійний осередок позбудеться випадкових осіб, кар'єристів і пристосуванців, які використовували партійний мандат і довіру виборців лише в особистих цілях", - заявив він".

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Матеріали по темі