Місто

​Помер Почесний громадянин Житомира, колишній голова ОДА Антон Малиновський

14 березня 2019, 10:10

13 березня 2019 року на 79-му році життя помер Антон Станіславович Малиновський - перший губернатор Житомирської області періоду незалежності України, екс-директор Житомирського сільськогосподарського інституту (нині - агроуніверситет), Почесний громадянин міста Житомира.

Повідомлення про його смерть увечері 13 березня опублікували на сторінці «Об'єднання організацій роботодавців Житомирської області» у фейсбук.

«Сьогодні із сумом сприйняли звістку про смерть Антона Станіславовича Маліновського - доктора економічних наук, професора, радника ректора Житомирського національного аграрного університету,заслуженого працівника сільського господарства, першого губернатора Житомирщини періоду незалежності України… Обірвалося життя прекрасної людини, чуйного батька, чоловіка... У пам’яті всіх, хто знав і працював разом з Антоном Станіславовичем, він залишиться принциповим і чуйним керівником, людиною, яка вірно служила Батьківщині і обраній справі», - йдеться у некролозі.


За даними сайту Житомирської міськради, Антон Малиновський народився 2 серпня 1940 року. Свою трудову діяльність розпочав у 1958 році на Вінничині. Після служби в армії та навчання в Житомирському сільськогосподарському інституті працював головним агрономом, заступником голови колгоспу в Житомирському районі. З 1973 року - на відповідальних керівних посадах у районах Житомирської області. З 1979 року - перший заступник голови облвиконкому, голова ради обласного агропромислового об'єднання. З 1992 по 1998 роки - представник Президента України в Житомирській області, голова облради та облдержадміністрації. З січня 1999 року очолював Державний агроекологічний університет.

У 2004 році нагороджений орденом "За заслуги перед містом" III ступеню, звання "Почесний громадянин міста Житомира" присвоєне в 2005 році.

За даними сайту Житомирського Національного агроуніверситету, директором університету Антон Станіславович був у 1999–2011 роках, а у 2000-му році він створив та очолив на 15 років кафедру технології зберігання та переробки продукції рослинництва.

Об 11.24 прес-служба Житомирської облради повідомила, що прощання з Антоном Малиновським відбудеться 15 березня у приміщенні житомирського телецентру за адресою вул. Театральна , 7, з 12.00 до 14.00.

Антон Малиновський у 2015 році під час візиту до агроуніверситету другого президента України Леоніда Кучми

Як повідомляв Житомир.info, у 2011 році Антона Малиновського нагородили відзнакою обласної ради «Честь і слава Житомирщини».

Житомир.info

Теги: Антон Малиновський Малиновський  
Матеріали по темі