Влада

У мера Житомира з’явився новий радник – з питань публічності та запобігання корупції

16 березня 2019, 09:52

Житомирський міський голова Сергій Сухомлин призначив на посаду радника з питань корупції – Сергія Яцика.

Розпорядження «Про призначення радником Житомирського міського голови з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції на громадських засадах Яцика С.П.» мер Житомира підписав 14 березня 2019 року.

«Призначити Яцика Сергія Петровича радником Житомирського міського голови з питань публічності, підзвітності та запобігання корупції на громадських засадах», - йдеться в документі.

На сайті Youcontrol.com.ua зазначається, що Сергій Яцик займається підприємницькою діяльністю у сфері послуг бронювання та пов'язана з цим діяльність; фотокопіювання, підготування документів та інша спеціалізована допоміжна офісна діяльність. Також Яцик є координатором ГО «Центр UA» в Житомирі.

Нагадаємо, 12 лютого 2019 року на сайті Житомирської мерії з’явилося оголошення про конкурс на посаду радника, який має зайнятися питанням корупції.

Як повідомляв Житомир.info, 25 січня 2019 року Житомирський міський голова Сергій Сухомлин призначив своїм радником Андрія Кучика, який є сином депутата Житомирської міської ради від Опозиційного блоку Василя Кучика. Відповідно до інформації на сайті міської ради, Андрій Кучик став дев’ятим радником мера.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Яцик радник розпорядження корупція  
Матеріали по темі