Політика

​Прихильники Тимошенко рвали плакати та закидали яйцями опонентів на мітингу в Житомирі

21 березня 2019, 19:11

21 березня під час візиту кандидата в президенти України Юлії Тимошенко до Житомира між її прихильниками та опонентами стались сутички.

Поки Юлія Тимошенко виступала зі сцени біля кінотеатру «Жовтень», на майдані біля пам’ятника Корольову десяток активістів спробували розгорнути плакати із лозунгами, які натякали на зв’язок Тимошенко із Росією.

Однак небагаточисельні опоненти кандидатки не встигли навіть розгорнути транспаранти, як до них одразу ж підбігли молодики спортивної статури, які мали на грудях значки із написами «Вірю» і жовто-блакитні стрічки. Вони завадили опонентам Юлії Тимошенко висловити свій протест і порвали плакати, з якими люди прийшли на майдан Корольова.


За лічені хвилини поліцейські зробили між ними живий бар’єр і не допустили конфронтації конфлікту. Впродовж півгодини сторони обмінювались словесними образами.

Згодом опоненти кандидатки все ж підняли розірвані плакати. Прихильники Юлії Тимошенко намагались кілька разів вибити ці транспаранти із рук протестувальників, а правоохоронці намагались завадити їм пошкодити плакати.

По завершенню мітингу прихильники Юлії Тимошенко закидали житомирянина Павла Кобилінського, який тримав плакат антитимошенківського змісту, курячими яйцями.

Як повідомляв Житомир.info, 21 березня під час мітингу Юлії Тимошенко у Житомирі сталася сутичка між місцевими «активістами» та молодиками в цивільному, які порвали плакати проти Тимошенко. Після цього працівники поліції оточили місцевих, які обурювалися діями привезених «тітушок» та поліції, яка їх захищає.

Як прокоментував дії правоохоронців на мітингу Тимошенко начальник поліції Житомирської області Вячеслав Печененко читайте тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Тимошенко мітинг сутичка плакат вибори  
Матеріали по темі