Місто

Управління Житомирської міськради планує до літа придбати на 900 тис. грн човнів та весел

1 квітня 2019, 14:46

Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Житомирської міської ради збирається придбати за 603 тис. грн чотири човни: 10-місний та 20-місний «Дракони» і два веслові човни Аутрігер. Крім цього, хочуть придбати ще й інвентар - весла та понтони, загалом на 295 тис. грн.

Про купівлю човнів йдеться в оголошенні про проведення закупівлі за трьома лотами, розміщеному на ресурсі ProZorro 28 березня.

У тендерній документації зазначається, що предметом закупівлі є:

  • 1 лот – човен «Дракон» 20-місний в комплекті; очікувана вартість – 283 тис. грн;
  • 2 лот – човен «Дракон» 10-місний в комплекті «Champion Dragon boat International racing standard» або еквівалент; очікувана вартість 220 тис. грн;
  • 3 лот – весловий човен Аутрігер «Outrigger canoe OC-1» або еквівалент; очікувана вартість 100 тис. грн.

Оголошення про проведення тендеру на придбання спортивного інвентарю, а саме весел та понтонного модуля, опубліковане на ресурсі ProZorro 29 березня. Тендер також планують провести по трьом лотам:

  • 1 лот – 30 весел «Carbon Dragon» або еквівалент, очікуваною вартістю 90 тис. грн;
  • 2 лот – 30 весел «TNP Dragon» або еквівалент, очікуваною вартістю 30 тис. грн;
  • 3 лот – понтонна система (понтони модульні) 18 шт, очікуваною вартістю 175 тис. грн.

Аукціони заплановані на 16 та 17 квітня 2019 року, а доти триває прийом пропозицій від бажаючих взяти участь у торгах. За умовами тендерної документації, човни та весла планують придбати до початку літа, тобто до 31 травня 2019 року.

Нагадаємо, у переліку затверджених 23 січня проектів-переможців бюджету участі міста Житомира на 2019 рік є проект Дмитра Мороза «ДрагонСіті» - гребля на човнах «Дракон» у місті Житомирі з бюджетом у 940,5 тис. грн, яким передбачається придбання човнів, аутрігерів, весел, понтона, тренажера для греблі та рятувальних жилетів.

Як повідомляв Житомир.info, у Житомирі уже традиційно до дня міста проходить оздоровчо-спортивний фестиваль драгонботів «Поліський дракон».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: човен Дракон УСМС тендер  
Матеріали по темі