Місто

Мер затвердив перелік проектів-переможців бюджету участі Житомира на 2019 рік. Список

23 січня 2019, 13:45

Мер Сергій Сухомлин 23 січня підписав розпорядження «Про затвердження переліку проектів-переможців бюджету участі м.Житомира на 2019 рік».

Документ оприлюднений на сайті міської ради.

«Затвердити перелік проектів-переможців загальноміського голосування 2018 року відповідно до рекомендацій Робочої групи з питань встановлення результатів голосування за проекти бюджету участі згідно з додатком 1. Виконавчим органам міської ради включити проекти, що перемогли у загальноміському голосуванні бюджету участі 2018 року до міських цільових програм на 2019 рік згідно з додатком 2», - йдеться у розпорядженні.

Контролювати його виконання буде секретар міської ради Наталія Чиж.

У додатку 1 переможцями визнані 8 великих та 11 малих проектів. У порівнянні зі списком проектів-переможців, який меру 18 жовтня 2018 року рекомендувала затвердити Координаційна рада бюджету участі, серед великих відсутній проект «Музей каменю Житомирщини» (автор – Кропивницький Микола Петрович), натомість з’явився проект «Європейський сквер на Крошні» (автор – Ракович Анна Юріївна). У переліку малих немає проекту «Єдина школа – єдина платформа» (автор – Рєткова Анастасія Вадимівна), замість нього проект «Сонячні дерева для зарядки мобільних пристроїв у Гідропарку» (автор – Мороз Ігор Олександрович).

dod1pr-1

dod1pr-2

По 19 проектах визначені наступники розпорядники коштів: управління комунального господарства – 2 проекти; управління культури – 4; департамент освіти – 2; управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення – 1; управління капітального будівництва – 8; управління сім’ї, молоді та спорту – 1; департамент містобудування та земельних відносин – 1.

Нагадаємо, робоча група з депутатів міської ради проаналізувавши результати голосування за проекти житомирян, 17 січня надала рекомендації міському голові щодо затвердження переліку переможців бюджету участі 2018 року.

Як повідомляв Житомир.info, Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі допустила до голосування, яке проходило 1-10 жовтня, 80 проектів. З жовтня студенти фармколеджу масово голосували за 4 проекти бюджету участі, які стосуються мікрорайонів Корбутівки та Мальованки. 4 жовтня під час екстреного засідання Координаційна рада вирішила обнулити голоси, які були подані 3 жовтня за чотири проекти бюджету участі №№ 12, 28, 41 та 73. Також були виявлені махінації під час онлайн-голосування за проекти. 18 жовтня Координаційна рада з питань впровадження бюджету участі три години обговорювала скарги та апеляції і врешті вирішила рекомендувати меру затвердити попередній список переможців голосування без змін: 8 великих та 11 малих проектів, які набрали найбільшу кількість голосів.

На прес-конференції з приводу закінчення бюджету участі 23 жовтня 2018 року мер Житомира сказав, що немає іншого рішення, крім як фактично накласти вето на результати бюджету участі. 8 листопада на сесії Житомирської міської ради депутати проголосували за створення нової Координаційної ради, яка має розібратися з бюджетом участі-2018. 6 грудня 2018 року у міськраді відбулося засідання конкурсної комісії щодо обрання нових членів координаційної ради з питань бюджету участі, проте комісія так і не змогла обрати 10 нових членів коордради. Рішенням сесії міської ради від 18 грудня 2018 року була утворена робоча група, яка мала опрацювати інформацію щодо можливих порушень та надати висновки на затвердження міському голові до 14.01.2019.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: бюджет участі розпорядження  
Матеріали по темі