Політика

Статки голів фракцій Житомирської міської ради: нерухомість, доходи, автомобілі та власні фірми

10 квітня 2019, 10:53

У Житомирській міській раді з початку каденції і до сьогодні є шість депутатських фракцій, куди входять 40 депутатів, два депутати – Олександр Величко та Василь Шевченко в серпні 2018 року вийшли з фракції ВО «Батьківщина» і на даний час є позафракційними.

Депутати всіх рівнів до 1 квітня оприлюднюють свої декларації про минулорічні статки. Якими вони були в 2018 році у голів фракцій Житомирської міськради – дивіться в інфографіці.

Депутат Юрій Мойсеєв головує в бюджетній комісії та очолює фракцію Блоку Петра Порошенка «Солідарність», яка є найбільшою в міській раді – у її складі 11 депутатів. Мойсеєв прописаний в Житомирі, де має квартиру, його минулорічними доходами були лише дивіденди.

Декларація Юрій Мойсеєв
Infogram


Голова фракції ВО «Батьківщина» - Любов Цимбалюк, після серпня 2018 року у фракції залишилося 8 депутатів. Цимбалюк проживає в смт Гуйва Житомирського району і 7 з 13 об’єктів нерухомості родини знаходяться в цьому селищі. У Житомирі голова фракції має квартиру, перукарню та частину домоволодіння, їй також належить дачний будинок та земельна ділянка у Севастополі. У власності чоловіка – ресторан з готелем в селі Зарічани Житомирського району. Доходи від підприємницької діяльності у подружжя – майже по мільйону гривень.

Любов Цимбалюк
Infogram


Фракція Об’єднання «Самопоміч» має 7 депутатів, її очолює секретар міської ради Наталія Чиж. Вона прописана в селі Зарічани Житомирського району і там же має житловий будинок і земельну ділянку.

Декларація Наталія Чиж
Infogram


Голова фракції партії «Опозиційний блок» Наталія Леонченко очолює також депутатську комісію з соціально-гуманітарних питань. У складі фракції – п’ять депутатів, всі вони були в Житомирській міській раді минулого скликання. Наталія Леонченко прописана в Житомирі, де родина має квартиру.

Декларація Наталія Леонченко
Infogram


Віктор Брокарєв очолює фракцію ВО «Свобода», яка налічує 5 депутатів. Він прописаний у Житомирі, де має квартиру та гараж, земельні ділянки Брокарєва знаходяться в смт Новогуйвинське та селі Іванівка Житомирського району, і в селі Зороків Черняхівського району. Дружина також має землю в цьому селі Черняхівського району та квартиру в Житомирі.

Декларація Віктор Брокарєв
Infogram


Фракція Радикальної партії Ляшка в Житомирській раді найменша – сього 4 депутати, а її голова Олександр Ракович – один з найбагатших депутатів нинішньої каденції міської ради. Він прописаний у Житомирі, а із задекларованої нерухомості йому належать лише дві земельні ділянки в селищі Гуйва Житомирського району, де він зводить будинок. Вся нерухомість дружини знаходиться у Житомирі.

Декларація Олександр Ракович
Infogram


Як за два роки змінилися статки голів фракцій можна порівняти, переглянувши їх декларації за 2016 рік.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: міськрада фракція декларація інфографіка  
Матеріали по темі