Місто

​У житомирському басейні «Авангард» за 7,3 млн грн проведуть капремонт: замінять комунікації та керамічну плитку

11 April 2019, 17:08

Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА провів тендер на капітальний ремонт будівлі басейну ДЮСШ «Авангард» на Старому бульварі, 7.

Оголошення про проведення та результати відкритих торгів оприлюднені на ресурсі ProZorro.

Відповідний тендер був оголошений 15 березня 2019 року.

За умовами технічного завдання, планується заміна вікон, зовнішніх та внутрішніх дверей, облаштування підвісної стелі, облицювання стін керамічної плиткою, заміна підлоги з переукладанням керамічної плитки, в деяких приміщеннях мають вкласти лінолеум, а також відремонтувати бетонну підлогу.

Даним технічним завданням передбачається також капітальний ремонт електрообладнання та освітлення, водопроводу, каналізації, теплового вузла, системи опалення з облаштуванням підпідлогового обігріву, системи протипожежної сигналізації. Ремонтуватимуть не лише внутрішню мережу, а й зовнішній водопровід, у зв’язку з чим вестимуться земляні роботи, а згодом проводитиметься благоустрій території.

Також планується утеплити фасад самої будівлі.

Строк виконання зазначених робіт – до 31 грудня 2019 року.

На початку квітня відбулась процедура розкриття тендерних пропозицій. У результаті переможцем відкритих торгів було визнано ТОВ «Візин Річ» з пропозицією 7 млн 306 тис. грн.

11 квітня 2019 року замовник торгів, департамент регіонального розвитку ОДА, повідомив про намір укласти договір з ТОВ «Візин РІч» на капітальний ремонт будівлі басейну.

За даними ресурсу opendatabot, ТОВ «Візин Річ» зареєстроване в 2016 році. Основний вид діяльності – будівництво житлових та нежитлових будівель. У березні 2019 року фірма змінила юридичну адресу і «переїхала» з Полтави до Житомира, при цьому зареєстрована вона в квартирі житлового будинку по вулиці Радоновій. Керівник та кінцевий бенефіціарний власник - Михайлюк Євген Олексійович, розмір статутного капіталу ТОВ «Візин Річ» - 100 тис. грн.

Нагадаємо, у 2018 році ТОВ «Візин Річ» виграло частину тендерів департаменту регіонального розвитку Житомирської ОДА на будівництво сільських амбулаторій.

Як повідомляв Житомир.info, у 2016 році на ремонт житомирського басейну «Авангард» витратили більше 1 млн грн.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: басейн Авангард капремонт ДРР Візин Річ  
Матеріали по темі