Місто

Мер Житомира показав ескізи тематичної реконструкції скверу біля фонтану «Космонавт»

22 травня 2019, 17:36

Мер Житомира Сергій Сухомлин оприлюднив візуалізацію реконструкції скверу біля фонтану на Польовій в «космічному» стилі.

Ескізи мер виклав 22 травня на своїй сторінці у Facebook.

«Сквер на Польовому майдані – одне з найулюбленіших місць відпочинку жителів мікрорайону, та він вже давно чекає на осучаснення. Так він може виглядати після оновлення. Це лише приклад візуалізації передпроектної пропозиції. Автори цього концепту вважають, що варто продовжувати «космічну» тему. Майданчики відпочинку символізують 7 планет Сонячної системи. У центрі — фонтан «Космонавт», який символізує Сонце. У сквері також заплановані дитячі та ігрові майданчики, в тому числі інклюзивний», - написав Сергій Сухомлин.

Нагадаємо, відеопрезентації двох варіантів нового дизайну скверу навколо фонтану «Космонавт» опублікував 20 квітня на своїй сторінці у соцмережі нардеп від Житомира Борислав Розенблат.

Як повідомляв Житомир.info, на сесії Житомирської міської ради 23 квітня з міського бюджету на реконструкцію фонтану та прилеглої території на площі Польовій ухвалили виділити 350 тис. грн при умові співфінансування даного заходу з державного бюджету. За словами мера, цей проект не будуть фінансувати поки з держбюджету не виділять додатково 10 млн грн на реконструкцію ЦНАПу в приміщення Корольовської райради: частина коштів піде на ЦНАП, а частина – на сквер біля нього і на реконструкцію фонтану.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: фонтан Польова сквер Сухомлин  
Матеріали по темі