Місто

​Іноземне підприємство облаштує в житомирському гідропарку зони відпочинку для мам з дітьми

28 травня 2019, 14:37

У житомирському гідропарку збираються реалізувати проект бюджету участі 2018 та облаштувати зони відпочинку для мам з маленькими дітьми.

Про це йдеться у звіті КП «Парк» про укладений договір з підрядною організацією – Іноземним підприємством «Корнеліс», яке до 30 червня має облаштувати відповідні зони у житомирському гідропарку.

Згідно проекту, планується придбати штучну траву, м’які меблі, парасольки та шезлонги. Вартість робіт, за умовами укладеного 27 травня договору, становить 110 тис. 791,2 грн.

Створення у житомирському гідропарку зон відпочинку для мам з маленькими дітьми передбачалося проектом-переможцем бюджету участі – 2018, автором якого є колишній заступник міського голови Матвій Хренов. У проекті пропонувалося створення комфортної «м’якої» та спеціально облаштованої зони за 143 тис. грн. Станом на 1 травня 2019 з цієї суми було використано 12 тис. грн на проектну документацію.

Нагадаємо, іноземне підприємство «Корнеліс», яке в 2007 році заснував нідерландець Ван Аалст Корнеліс, знаходиться в селі Двірець Житомирського району та спеціалізується на вирощуванні декоративних дерев та кущів. У квітні 2019 року КП «Парк» уклав договір з ІП «Корнеліс», за яким придбали для міського парку 115 кущів та дерев за 50 тис. грн.

Як повідомляв Житомир.info, мер міста Сергій Сухомлин наприкінці січня 2019 року затвердив перелік проектів-переможців бюджету участі Житомира на 2019 рік.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: зона відпочинку бюджет участі гідропарк Корнеліс  
Матеріали по темі