Події

Підпал на сесії Бердичівської міськради: з опіками до лікарні госпіталізували підприємця та депутата

14 червня 2019, 15:34

Зранку, 14 червня, під час сесії Бердичівської міської ради підприємець, який тримає кафе на місцевому пляжі, облив себе рідиною та підпалив. Рятувати «палія» одразу кинувся депутат міської ради від ВО «Батьківщина» Валерій Шелепа, якого разом із підприємцем госпіталізували до лікарні.

Завідуючий травматологічним пунктом Бердичівської ЦРЛ Петро Чирка розповів про стан потерпілих.

«Сьогодні близько 10 години 30 хвилин доставлені машиною швидкої допомоги двоє чоловіків з опіками. У першого чоловіка термічний опік другого А ступеня: обличчя, шия, голова, грудна клітка обох передпліч і плечей, площа пошкодження близько 20%. Госпіталізований в реанімаційне відділення. Другий чоловік – термічний опік другого АБ ступеня правого плеча та передпліччя, площа пошкодження близько 8%. Також госпіталізований, але в травматологічне відділення», - розповів Петро Чирка.


Потерпілий Володимир Синявський запевняє, що вчинив такий акт через те, що йому заважають займатися підприємницькою діяльністю.

«Більше року йде ця метушня та возня, розбірки з місцевою владою, писанина в прокуратуру, суди, якщо тут все «схвачено», то міський голова всім керує. Це був протест проти свавілля, яке панує в нашому місті», - сказав Володимир Синявський.

Як повідомляв Житомир.info, у Бердичеві 14 червня під час сесії міської ради до зали зайшов чоловік, облив себе бензином та підпалив.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Бердичів підпал бензин сесія міська рада лікарня Шепела Синявський Чирка  
Матеріали по темі