Політика

​Депутат облради Сидір Кізін допомагає в розвитку дуальної освіти на Житомирщині

18 червня 2019, 18:08

Налагодивши дуальну освіту, можна буде ефективніше залучати інвесторів, в результаті створюючи високооплачувані робочі місця. У цьому переконаний депутат обласної ради Сидір Кізін, який усіляко намагається зробити Житомирщину центром high-tech та IT-індустрії.

«Ми продовжуємо робити все, щоб в Житомирі створювались нові робочі місця. Якщо раніше, щоб створити одне робоче місце, потрібно було збудувати завод, фабрику, то зараз світ змінюється. Світ сучасних технологій змінюється так, що за роботою не потрібно їхати, робота може бути тут, вдома, у Житомирі. На наше запрошення сьогодні до Житомира приїхав власник одного із стартапів, інвестиційний банкір, який працював у найбільшому банку світу Goldman Sachs Ніраж Кумар, який заснував спільно з українцем Павлом Жуковим стартап, який зараз використовують університети Гарвард, Стенфорд, Масачусетський інститут технологій», - розповідає депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін.


ІТ-інвестор Ніраж Кумар розповідає: приємно вражений місцевими вишами, зокрема житомирською політехнікою, та цілеспрямованістю студентів.

«В першу чергу я був дуже вражений університетом, аудиторіями, обладнанням. Поспілкувавшись зі студентами, видно, що вони готові працювати і вдосконалюватись. Якщо надати їм для того можливості, то це буде цікаво для бізнесу. Останні три роки ми наймаємо людей із Житомира, і ми побачили, що можемо відкрити офіс тут, адже тут є можливості, аби наймати таланти», - ділиться ІТ-інвестор Ніраж Кумар.

І це правда, додає депутат облради Сидір Кізін. Мовляв, у компанії iDecisionGames, де працює близько 60 людей, дійсно чимало житомирян, яких готували завдяки Центру дуальної освіти.

«За три місяці вже підготовлено сім працівників для компанії iDecisionGames, які будуть працювати в Житомирі. Вони вже отримали роботу, вже зареєстровані як платники податків і вже платять податки в бюджет Житомира», - каже депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін.

Нині компанія iDecisionGames запускає нову платформу, що допоможе у вивченні іноземних мов. А базувати офіс проєкту планують саме у Житомирі.

«Наш новий стартап - це Lingvo Live для вивчення мов. Зараз ми плануємо відкрити офіс, ІТ-кластер, щоб отримати для себе місцину, де зможемо тренувати студентів під наші технології, щоб вони одразу могли у нас працювати. Ми хочемо налагодити ІТ-життя тут, щоб люди хотіли залишатися тут, працювати в ІТ і бачити для себе можливості лишатися у своєму регіоні і заробляти, і нікуди не виїжджати», - ділиться представник iDecisionGames Павло Жуков.

Саме тому, зауважує наостанок депутат облради Сидір Кізін, буде й надалі організовувати подібні зустрічі з потенційними інвесторами, аби налагодити зв’язок між навчання та бізнесом.

«Ми продовжуємо привозити таких людей, щоб житомиряни, мешканці нашої області зрозуміли, що робота тут, життя тут, перспектива і прогрес тут», - підсумовує депутат Житомирської обласної ради Сидір Кізін.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кізін ІТ  
Матеріали по темі