Влада

У Житомирі оголосили конкурс на посаду директора КП «Лікарня № 2», очільник якої помер

19 червня 2019, 09:53

Житомирський міський голова 18 червня підписав розпорядження про припинення роботи багаторічного керівника лікарні № 2 Віктора Павлусенка, який помер кілька днів тому.

«Робота Павлусенка Віктора Петровича, директора комунального підприємства «Лікарня №2» Житомирської міської ради, припинена у зв’язку зі смертю, що настала 14 червня 2019 року», – йдеться у розпорядженні.

У цей же день на сайті міськради з’явилося оголошення про конкурс на посаду комунального підприємства «Лікарня № 2».

«…оголошується конкурс на посаду директора комунального підприємства «Лікарня № 2» Житомирської міської ради.

Найменування закладу: Комунальне підприємство «Лікарня № 2» Житомирської міської ради.

Місцезнаходження: вулиця Романа Шухевича, буд. 2-А, місто Житомир, Житомирська область, 10004.

Основні напрями діяльності підприємства визначені Статутом, що додається.

Прогнозований обсяг видатків (станом на 18.06.2019) для фінансового забезпечення діяльності комунального підприємства «Лікарня № 2» Житомирської міської ради на 2019 рік становить 72 112 978,50 грн, в тому числі – поточні видатки 72 050 777, 50 грн, капітальні видатки 62 201,00 грн», – йдеться в оголошенні.

Документи для участі в конкурсі приймаються в запечатаному вигляді з 19 червня 2019 року по 18 липня 2019 року включно за адресою: 10014, м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 4/2, каб. 272, управління охорони здоров’я Житомирської міської ради. Електронна адреса для довідок: uoz.ztmr@gmail.com. Телефон для довідок: (0412) 22-28-52.

Претенденти подають особисто або надсилають поштою такі документи:

- копію паспорта громадянина України;
- письмову заяву про участь в конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади --відповідного зразка;
- резюме у довільній формі;
- автобіографію;
- копії документів про освіту, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;
- згоду на обробку персональних даних;
- конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі; конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на три роки, в якому передбачаються:

• план розвитку закладу на наступні три роки;
• заходи з виконання завдань закладу та результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з • поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
• пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу;
• довідку МВС про відсутність судимості;
• медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладах за формами, затвердженими МОЗ;
• попередження стосовно встановлених Законом України «Про запобігання корупції» вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду за визначеною формою;
• заяву про відсутність конфлікту інтересів;
• підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий 2018 рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті Закону України «Про запобігання корупції»).

Вимоги до претендента:

Вища освіта ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування» або «Право» або «Соціальні та поведінкові науки» або «Гуманітарні науки» або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «організація і управління охороною здоров’я».

Як правило, стаж роботи на керівних посадах 5 років.

Умови оплати праці директора підприємства визначаються відповідно до чинного законодавства України, контракт укладається строком на три – п’ять років.

Про дату та місце проведення заслуховування конкурсних пропозицій учасників конкурсу буде повідомлено додатково.

Детальніше про умови конкурсу, статут і додатки – ТУТ

Як повідомляв Житомир.info, 14 червня 2019 року пішов з життя Заслужений лікар України, депутат Житомирської міськради двох скликань, директор Центральної міської лікарні №2 Віктор Павлусенко. У цей же день житомирський міський голова Сергій Сухомлин у соцмережі повідомив про намір присвоїти КП «Лікарня №2» ім’я Віктора Павлусенка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: оголошення конкурс розпорядження лікарня №2 Павлусенко  
Матеріали по темі