Місто

​Матері загиблих АТОвців з Житомира відправились підкорювати Говерлу

21 червня 2019, 09:41

Пізно ввечері 20 червня з Житомира на захід України вирушив автобус з матерями загиблих бійців АТО, які відправились підкорювати Говерлу. З собою вони взяли національний прапор, на котрому надрукували імена своїх синів, які полягли за Україну.

Про це 20 червня у соцмережі повідомила директор департаменту соціальної політики Житомирської міської ради Вікторія Краснопір.

«А в нас приємний пізній вечір! Разом з колегами з Центру соціальних служб для дітей, сім'ї та молоді провели у подорож матерів наших загиблих хлопців. Вони з прапором, на якому надруковано прізвища синів, та з їх портретами їдуть підкоряти Говерлу. Так, я теж здивувалась, коли вони ранньою весною прийшли з цією пропозицією. Відверто, я не зовсім повірила в здійсненність задуму. Адже це складно і фізично важко навіть для досвідчених туристів. Але Світлана Абрамович сказала: «Ми дійдемо. В нас мотивація. Це місце, де ми як тільки можливо наблизимось до наших дітей». Погодьтеся, в це віриться. Матері зможуть все. Їм потрібно переключитись, відволіктись, поспілкуватись, отримати нові враження... Хоч трішки відійти від горя... Ось тому за підтримки міської ради, мера міста Сергія Сухомлина сьогодні вони вирушили в подорож. Ми спокійні за них, бо в кожної з них свій Ангел-охоронець. Щасливої дороги і легкої подорожі. Чекаємо фото», - йдеться у дописі Вікторії Краснопір.

Нагадаємо, на початку червня 2019 діти учасників АТО з Житомира відвідали п’ять країн Європи та поділилися враженнями від подорожі.

Як повідомляв Житомир.info, 12 травня 2019 військові, які стали учасниками проекту «Bus of Heroes», повернулися до Житомира з подорожі Європою.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: АТО загиблий Краснопір Говерла  
Матеріали по темі