Політика

НАЗК направило до суду протокол про порушення депутатом Житомирської облради антикорупційного законодавства

2 липня 2019, 16:46

Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду протокол про адміністративне правопорушення, вчинене депутатом Житомирської обласної ради Анатолієм Мелашенком.

Відповідне рішення ухвалили на засідання НАЗК 27 червня 2019 року.

Мелашенко, який в облраді очолює фракцію Опозиційного блоку та є головою постійної комісії з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів, здійснив правопорушення, передбачене ч.1. ст.172-6 КУпАП – несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.Покарання за цією статтею – штраф від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 до 1700 гривень).


Очевидно, мова йде про декларацію за 2018 рік, яку Анатолій Мелашенко подав 2 квітня 2019 року, а мав би це зробити до 1 квітня. В декларації, як і в попередніх роках, єдине вказане джерело доходів – пенсії Мелашенко та його дружини, в 2018 році сумарно вони становили 218 тис. 200 грн. Родина має кілька земельних ділянок, житловий будинок площею 516,7 кв.м. та автомобіль Lexus GX 470 2006 р.в., а депутат облради є власником ТОВ «Командор».

Мелашенко також є власником ТОВ «Житомиркомунсервіс» (виробництво електроенергії) та співвласником ТОВ «Командор транс» (вантажний автомобільний транспорт), але ця інформація в декларації відсутня.

Як повідомляв Житомир.info, на парламентських виборах-2019 Анатолій Мелашенко – під №64 у виборчому списку партії «Опозиційна платформа – За життя».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: НАЗК декларація Мелашенко  
Матеріали по темі