Політика

​Свято Михайлівської, яке започаткував у Житомирі кандидат в народні депутати Гундич Ігор, завершилось концертом гурту «Без обмежень»

14 липня 2019, 14:36

Ввечері 13 липня на майдані Корольова відбувся концерт гурту «Без обмежень. Концерт став завершенням свята Дня вулиці Михайлівської, яке започаткував кандидат в народні депутати України від Житомира Ігор Гундич.

«Я вважаю, що в Житомирі живуть найбільш творчі, найбільш високоінтелектуальні люди, найкращі люди в світі. Сьогодні був прекрасний День вулиці Михайлівської і, я думаю, що кожен житомирянин дізнався все про вулицю Михайлівську, і зрозуміло, що на завершення такого свята, ми вирішили зробити якраз такий творчий вечір та запросити український гурт, який я вважаю одним із найкращих українських гуртів – «Без обмежень». І я вірю, що таке святкування буде щорічним. Я вірю, що житомирянам таке свято сподобається і ми зможемо надалі організовувати такі гарні свята саме влітку. Переконаний, що житомиряни заслуговують на такі свята і відверто радує така велика присутність людей, бо я вважаю, що давно такого великого свята ми не організовували. Тому вірю, що підтримка житомирян дасть можливість таке свято зробити щорічним. І воно має проходити саме влітку, коли прекрасна погода і є велике бажання відпочити», - розповів кандидат в народні депутати Ігор Гундич.


На концерті українські гурти «Цвіт кульбаби» та «Без обмежень» виконали для житомирян свої хіти.

Нагадаємо, за сприяння кандидата в народні депутати Ігоря Гундича у Житомирі започаткували історико-культурний фестиваль «Дні вулиці Михайлівської».

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Гундич Дні Михайлівської фестиваль вибори концерт  
Матеріали по темі