Політика

​Ігор Ходак відвідав Березівський навчально-реабілітаційний центр

17 липня 2019, 12:41

У рамках робочої поїздки кандидат у народні депутати Ігор Ходак 12 липня відвідав Березівський навчально-реабілітаційний центр.

Допомога навчальним закладам – один із пріоритетних напрямків благодійної діяльності Ігоря Ходака. Цього разу меценат відвідав комунальний заклад «Березівський навчально-реабілітаційний центр» Житомирської обласної ради.

Ще на початку червня цього року батьки та педагогічний колектив звернулися до Ігоря Ходака щодо допомоги у проведенні ремонту в центрі. У відповідь на звернення було виділено 5 тисяч гривень на закупку оздоблювальних матеріалів.

Під час зустрічі 12 липня кандидат у народні депутати поділився з педагогами та батьками вихованців центру своїми планами на майбутнє, розповів про основні засади програми та обговорив проблеми, з якими щодня стикаються люди, котрі виховують діток, які потребують особливого догляду.

«Педагогічний колектив виконує важливу місію, адже не лише забезпечує необхідні умови для отримання середньої освіти для вихованців Центру, а й створюють сприятливу атмосферу в шкільному середовищі для їх успішної соціалізації, – ділиться Ігор Ходак – Я свідомий того, що наразі і навчальний заклад, і батьки учнів, яким потрібен особливий догляд, потребують додаткового соціального захисту. Тому в разі мого проходження до Верховної ради я обіцяю підключитися до розробки законопроекту стосовно збільшення державної допомоги сім’ям таких діток і взяти навчально-реабілітаційний центр під свою опіку».

Прес-служба кандидата в народні депутати Ігоря Ходака

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Ходак вибори  
Матеріали по темі