Політика

​Звалище, Кам’янка, Тетерів: Олег Грамотенко показав екологічне лихо Житомира

18 липня 2019, 11:27

Мабуть, багато хто з житомирян бачив у небі над містом «жовтий гелікоптер Кріґера». Саме він став у нагоді, коли Олег Грамотенко захотів побачити на власні очі масштаб екологічного лиха у Житомирі. Вертоліт летить над міським звалищем. Навіть на висоті 200 м у зачиненій кабіні відчуваєш дикий сморід. Але це тільки прелюдія…

Справжнє лихо, розповідає пілот Леонід Кріґер, полягає в тому, що потоки рідких нечистот зі звалища прямим ходом течуть у… Кам’янку. Можливо, це не так помітно із землі – але дуже легко простежити згори. Так, мальовнича Кам’янка, у якій іноді купаються діти (!) і ловлять рибу дорослі (!!!) – токсична водойма, небезпечна для здоров’я та життя!

А далі, як відомо, Кам’янка несе свої води у Тетерів. З якого городяни беруть воду для особистих потреб. На берегах якого відпочивають. У водах якого плавають…

«Я давно чув про це, але тільки зараз побачив на власні очі. Сказати, що я шокований – це не сказати нічого. Річки Житомира заражені нечистотами. Люди, прокидайтеся! Ми всі в зоні страшного лиха!» – каже кандидат у народні депутати України Олег Грамотенко.

Кандидати у народні депутати, наближені до міської та обласної влади, вперто мовчать про факти катастрофічного забруднення Кам’янки і Тетерева. Незалежний кандидат Олег Грамотенко обіцяє провести спеціальну екологічну експертизу, яка встановить рівень токсичності на всіх ділянках житомирських «мертвих вод», починаючи зі ставків біля звалища.

«Отримавши ці показники, ми розпочнемо практичні дії, щоб очистити водні артерії Житомира. Не можна мовчати. Не можна далі робити вигляд, ніби цього нема!» – додає Грамотенко, житомирський бізнесмен, успіх якого базується на впровадженні «зелених» технологій.

Facebook: Олег Грамотенко

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Грамотенко  
Матеріали по темі