Політика

Хто такий Олег Грамотенко: житомирський «Ілон Маск» чи черговий аферист?

19 липня 2019, 20:32

Останній день агітації добігає кінця. Агітатори Олега Грамотенка на Михайлівській роздають останні примірники газети «Зелена Грамота». І зустрічають групу дівчат, які розповсюджують на вулицях комерційні флаєри. Колеги швидко знайшли спільну мову і дійшли згоди: ви нам флаєри – ми вам газети.

Одна з наших жінок-агітаторів взяла із собою доньку-школярку, яка вчиться у молодших класах. Зараз канікули, і багатьом батькам краще тримати дитину біля себе, аніж залишати її без нагляду.


Але дівчинка не нудьгувала. І раптом утнула таке, від чого у нашої відеокамери перехопило подих…

Більшість перехожих на запитання «чи знаєте ви, хто такий Громатенко?» – відповідають ствердно. Так, щось чули. Щось пам’ятають. День Тесли, безкоштовний трамвай, «зелена» енергетика – ці словосполучення вже навіюють певні асоціації. «Він там батарейки сонячні робить!» – впевнено заявила одна дама. «Всі вони однакові, всі аферисти!» – роздратовано пробурмотів чоловік середнього віку і пішов далі. Багато людей не вірять нікому. Багато молодих людей взагалі ігнорують виборчу кампанію та вибори. Але водночас є й багато зацікавлених.

«До Ілона Маска йому ще далеко!» – вважає наш волонтер Ірина. І пояснює: Олегу Грамотенку треба ще багато чого зробити. Особливо у парламенті. Ірина відмовилася фотографуватися, бо вважає себе нефотогенічною. Разом з тим, вона 19 липня добровільно прийшла до агітаційного намету Олега Грамотенка і допомагала нашимагітаторам, як могла.

А от 69-річна Майя Ставінська – та сама, яка згадала про «сонячні батарейки» – не соромиться свого віку і не комплексує з приводу зовнішності. Більше того, вона охоче погодилася сказати про Олега Грамотенка все, що думає.

То хто ж він, Олег Грамотенко? Успішний підприємець – чи спритний пройдисвіт? Верховна Рада йому потрібна для власного збагачення – чи для регулювання законодавчої бази в області енергетики майбутнього? Він зробить з Житомира власну «годівницю» – чи приведе сюди нові десятки мільйонів євро інвестицій з ЄС? Відповісти на ці запитання можете ви і тільки ви. Під час голосування.

А ми хіба що дамо одну підказку.

Facebook: Олег Грамотенко

Веду прямі ефіри у Facebook кожної неділі о 17:00 год.

Спілкуйтесь зі мною особисто!

Прес-служба кандидата у народні депутати України Олега Грамотенка

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Грамотенко  
Матеріали по темі