Суспільство

​Житель Житомирської області зібрав гроші на закордонний відпочинок, а потратив на аліменти і штрафи

25 липня 2019, 10:37

Державна прикордонна служба стала на заваді намірам жителя Овруцького району Житомирської області виїхати за кордон у відпустку.

Чоловіку повідомили, що зробити він цього не зможе, оскільки за несплату аліментів має тимчасову заборону виїзду за межі України, винесену державним виконавцем, - поінформувала 24 липня пресслужба Головного територіального управління юстиції в Житомирській області.

«Вдруге поїхати за кордон злісному неплатнику вдалося, коли він повністю погасив заборгованість – понад 54 тисячі гривень та сплатив 30% штрафу від заборгованої суми за тривале, понад два роки, накопичення аліментів, які теж отримала дитина. А крім того, сплатив на рахунок Овруцького районного відділу державної виконавчої служби Головного територіального управління юстиції у Житомирській області виконавчий збір – 5,4 тис. грн», - інформує юстиція.

Пресслужба нагадує, що завдяки закону #ЧужихДітейНеБуває державні виконавці отримали ефективні інструменти впливу на боржників – аліментників. Це:
– внесення відомостей про неплатника аліментів до публічного реєстру боржників – так званої «дошки ганьби»;
– обмеження у праві виїзду за кордон, керувати транспортним засобом, користуватися зброєю та полювати;
– відпрацювання суспільно корисних робіт;
– накладення штрафу відповідно до простроченої суми заборгованості з аліментів;
– стягнення виконавчого збору.

Тільки за шість місяців нинішнього року державні виконавці стягнули на користь дітей 120,9 млн грн аліментів, завдяки чому область посіла 1 місце серед регіонів щодо стягнення аліментів з сумою у 121 млн грн.

Як повідомляв Житомир.info, 4 липня 2019 року в юстиції розповіли про житомирянина, який роками накопичував борг з аліментів, а після заборони виїзду за кордон, арешту майна та інших примусових заходів знайшов 62,8 тис. грн на аліменти та штрафи, які виплатив до 18-річчя доньки.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: юстиція аліменти боржник  
Матеріали по темі