Фоторепортаж

​Танці й тхеквондо: у Житомирі розпочалися «Дні корейської культури». Фоторепортаж

26 липня 2019, 17:37

26 липня у Житомирі стартували заходи у рамках «Дня корейської культури», які організовує ГО «Світова Молодіжна Спільнота».

Головною метою події, за словами організаторів, є стимулювання дітей та молоді до активного та змістовного, різнобічного дозвілля, культурний розвиток молоді Житомирщини та покращення культурних взаємовідносин між молоддю України та Південної Кореї.

26 липня на вулиці Михайлівській проходили майстер-класи з корейських танців та тхеквондо.

«Відвідувачі «KOREAN CULTURE DAY» мають змогу взяти участь у тренінгах із вивчення культури та мови країни сходу, майстер-класах, а також лекціях із розвитку особистості», - інформує міська рада.

26-27 липня (з 10:00 – 18:00 год.) «KOREAN CULTURE DAY» організовано у Домі української культури за адресою:м. Житомир, вул. Велика Бердичівська, 61/18.

Також ГО «Світова Молодіжна Спільнота» проведе зазначений захід 26 липня (поч. 14:00 год.) та 27 липня (з 14:00 год.) на вул. Михайлівській.

Нагадаємо, у травні 2019 року в Житомирі провели культурно-пізнавальне свято «Дні Японії», в рамках якого відкрилася виставка інтерактивного медіа-мистецтва, японських гербів, вишитих куль і кімоно.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Дні Кореї Корея  
Матеріали по темі