Місто

Житомирський водоканал попереджає про масштабний ремонт на водогоні та відсутність води в частині міста

14 серпня 2019, 09:29

15 серпня у Житомирі має розпочатися реконструкція одного із магістральних трубопроводів, тому у деяких частинах міста буде відсутня вода.

Про це 13 серпня повідомило комунальне підприємство «Житомирводоканал».

«КП «Житомирводоканал» розпочинає реконструкцію одного із найбільш важливих магістральних трубопроводів міста, у ході якої буде замінено 2,8 км аварійної водопровідної мережі уздовж вул. Чуднівської до вул. Шевченка (до Центральної дитячої міської лікарні). 15 серпня під час першого етапу робіт із реконструкції цієї водопровідної мережі підрядна організація проведе реконструкцію магістральної камери (знаходиться на території с. Зарічани) із заміною засувок», – йдеться у повідомленні.

Зазначено, що для проведення відповідних робіт буде припинене водопостачання о 00.00 год. 15 серпня. У більшій частині міста водопостачання буде відновлено о 05:00 15 серпня.

Проте водопостачання с. Зарічани, с. Новогуйвинськ, промислового району Житомира та Польової, верхніх поверхів центрального району міста буде відновлено наприкінці робочого дня 15 серпня.

Паралельно з підрядною організацією КП «Житомирводоканал» вночі має замінити запірну арматуру за такими адресами:

- на вул. Сльоти, 2;
- на перехресті вул. Грушевського-Князів Острозьких;
- на вул. Грушевського, 91;
- на вул. Грушевського (поблизу стадіону «Спартак»).

Також водоканал попереджає, що після робіт з кранів тектиме брудна вода.

«Звертаємо увагу містян на те, що після проведення ремонтних робіт з кранів протягом короткого часу може текти брудна вода. Ця проблема зумовлена тим, що під час її запуску з дна трубопроводів піднімається осад. На жаль, ми змушені констатувати, що термін експлуатації наших трубопроводів минув, і ця ситуація є типовою для усіх куточків України, адже, згідно зі статистикою, 80% усіх водопровідних мереж країни — зношені», – пише пресслужба комунального підприємства.

В КП зауважують, що прокладання нових трубопроводів та реконструкція уже існуючих забезпечить транспортування мешканцям якісної питної води для надання цілодобових послуг з водопостачання, забезпечення безаварійної роботи водопровідної мережі.

«Наразі ми концентруємо наші зусилля нареконструкції однієї із найбільш зношених ділянок водопровідної мережі міста, що тягнеться від вул. Чуднівської, через пров. Нагірний, 1-ий та 2-ий пров. Кривий, територією с. Зарічани до камери по вул. Шевченка, заміні дюкерних переходів через річку Тетерів (від пров. Нагірний та від вул. Шевченка)», – наголошують у водоканалі.

Як повідомляв Житомир.info, 13 серпня 2019 року КП «Житомирводоканал» попереджав про проведення робіт у цей день на водопровідних мережах у районі Богунія та у центральній частині міста. Тому житлові будинки, садочки, школа, дитячий оздоровчий табір, навчальні заклади, війська частина та готель у мікрорайоні Богунія були без централізованого водопостачання. Води не було за деякими адресами і у центрі міста.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: водоканал вода ремонт реконструкція  
Матеріали по темі