Суспільство

​Під Житомиром досвідчені десантники відпрацьовували стрибки з літака та «атакували противника»

16 серпня 2019, 09:38

На полігоні під Житомиром десантники підкоряли небо з літака Ан-26 з подальшим виконанням навчально-бойового завдання.

Про це 14 серпня повідомив сайт Десантно-штурмових військ ЗС України.

«Протягом двох днів двісті тридцять Житомирських десантників під пекучим сонцем один за одним відкривали білі купола у безкраїй блакиті неба. Стрибки проводилися в рамках планового виконання програми повітрянодесантної підготовки. «Крилаті піхотинці» здійснювали навчально-тренувальні стрибки зі зброєю та спорядженням. Десантування здійснювалося на швидкості 300 кілометрів на годину з висоти 600 метрів», - повідомляє пресслужба ДШВ.

Стрибок з парашутом є самодостатнім завданням лише під час виконання першого, ознайомчого стрибка, - зазначає пресслужба. Всі подальші стрибки десантники виконують на фоні тактичної обстановки, де стрибок з парашутом є лише способом доставки на поле бою.

«Так було і цього разу: після виконання стрибка та приземлення, корабельні групи відпрацювали норматив зі збору на майданчику приземлення. Після уточнення завдання, корабельні групи, а це десантно-штурмові взводи, здійснили приховане висування до об'єкта атаки та його захоплення. Тільки після цього навчально-бойове завдання вважається виконаним», - йдеться в повідомленні.

Командири підрозділів шикують підлеглих, підбивають підсумки, оцінюючи виконання стрибка з парашутом та тактичні дії. Втомлені, вкриті потом та пилом, але щасливі, десантники повертаються до своїх частин.

Нагадаємо, 17 липня 2019 року близько 70 новобранців ДШВ відпрацювали десантування з вертольота Мі-8 на висоті 800 метрів. Фоторепортаж з навчань можна побачити тут, відеосюжет тут.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ десантник полігон парашут  
Матеріали по темі