Місто

Що потрібно змінити у житомирських школах, аби зацікавити учнів. Опитування

29 серпня 2019, 18:07

Наближається 1 вересня – початок нового навчального року в українських школах. Але, як відомо, більшість школярів неохоче повертаються до навчання після літнього відпочинку. Житомир.info вирішив поцікавитись в учнів та їхніх батьків, що б вони змінили у місцевих школах, аби їх хотілося відвідувати з радістю кожного дня.


«Не можливо змінити щось у школі, щоб діти туди йшли із задоволенням», – каже житомирянка Дарина.

«Мені б сподобалось, якби були цікаві книжки та цікаві вчителі», – відповідає школярка Аріна.

«Щоб не було домашніх завдань, уроків було менше (сміється). А якщо серйозно, то краще, щоб було тільки перша зміна у школах. Бо з другої зміни приходиш додому о шостій вечора, робиш уроки і о восьмій зразу спати», – нарікає школяр Олександр.

«Навчання у школі мені подобається, однак мені не подобається, що у нас є фізкультура, вона трохи застаріла. Можливо, при школах зробити спортивні гуртки і фізкультуру замінити гуртками», – ділиться мама Наталія.

«Я вважаю, що між вчителем і учнем мають бути нормальні відносити, тоді ніякі інші речі не потрібні», – говорить старшокласниця Марія.

«Щоб у школах були перерви по пів години і багато їжі в їдальні, наприклад, булочки, круасани з різними смаками», – розповідає школярка Катерина.

«Був вільний урок, де можна було б кататися на гірках чи займатися плаванням», – додає її подруга Діана.

«Сумні коридори, які у наших школах, прикрасити, зробити, щоб дітям було веселіше всередині. Харчування потрібно змінити та їдальню», – зауважує Наталія.

«Окрім навчального процесу варто організувати додаткові розваги, дозвілля. Є ж різні гуртки, наприклад, шахи, гімнастика... Щось таке спортивне», – відповідає Сергій.

«Наших дітей якщо запитати, то вони взагалі в школу можуть не ходити, але на даний час те, що є, нас влаштовує», – говорить Світлана.

«Полегшити навчання, ЗНО, щоб не так важко було, також щоб нормальні комп'ютери були, щоб цивілізація була», – каже старшокласник Денис.

Як повідомляв Житомир.info, департамент освіти Житомирської міської ради у 2019 році рекомендував житомирським школам розпочати навчальний рік у понеділок, 2 вересня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: 1 вересня День знань школа учень школяр навчальний рік  
Матеріали по темі