Влада

Облрада хоче звільнення керівника Служби автодоріг у Житомирській області та проголосувала за звернення

17 вересня 2019, 12:35

17 вересня на сесії Житомирської облради депутати підтримали звернення до керівництва Укравтодору щодо звільнення начальника Служби автомобільних доріг у Житомирській області Геннадія Савченка.

З такою пропозицією звернувся депутат Олександр Ніколайчук. За його словами, стан доріг, їх утримання, а тим паче якість проведених ремонтів – жахливі. Є багато інших нарікань щодо роботи дорожників у Житомирській області. А тому він запропонував звернутися до керівництва Укравтодору, аби звільнили очільника обласної САД.

Геннадій Савченко на засідання сесії не з’явився, оскільки, за словами представників Служби автодоріг, був у відрядженні в Києві – на нараді в Укравтодорі. Тож деякі депутати пропонували не розглядати озвучену пропозицію, а заслухати спершу керівника САД на наступній сесії. Натомість голова облдержадміністрації Віталій Бунечко заявив, що сесія облради має бути важливішою подією, тож Савченко мав би бути присутнім тут.

Пропозицію стосовно звернення до керівництва Укравтодору депутати підтримали.

Подробиці – в сюжеті

Як повідомляв Житомир.info, під час своєї першої пресконференції 28 серпня 2019 року новопризначений голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко розкритикував роботу начальника управління дорожнього будівництва та інфраструктури Житомирської ОДА Романа Крисюка, який замість призначеного візиту в голови ОДА пішов до лікарні, та керівника житомирської САД Геннадія Савченка. Обом керівникам губернатор запропонував звільнитися з посад.

Того ж дня, 28 серпня, у Службі автомобільних доріг у Житомирській області дали відповідь на деякі репліки Віталія Бунечка, зазначивши, що Геннадій Савченко жодного разу не приходив на зустріч із новим головою ОДА і не приносив «купу паперів», забувши один тендер.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: САД Савченко звільнення сесія облрада  
Матеріали по темі