Місто

У Житомирі опалення з’явилося у всіх лікарнях, інформація по школах і дитсадках буде пізніше, - заступник мера

9 October 2019, 09:52

9 жовтня у Житомирі третій день утримується низька температура повітря. Проте опалювальний сезон, за рішенням виконкому, має розпочатися не раніше 10 жовтня, при цьому у стаціонарах лікарень та інших соціальних закладах опалення обіцяли увімкнути на кілька днів раніше.

Про ситуацію з температурним режимом у лікарнях, школах і дитсадках міста станом на ранок 9 жовтня Житомир.info поцікавився у заступника міського голови Марії Місюрової.

«Станом на сьогодні усі стаціонари міських лікарень опалюються. Щодо ситуації у дитсадках, школах та інших навчальних закладах – інформацію матиму ближче до обіду», - розповіла Марія Місюрова.

Натомість на редакцію Житомир.info надіслали фото з класних приміщень ліцею при ЖДТУ, де термометри фіксують температуру 12 градусів тепла, що є низькою для проведення навчального процесу.

Фото читача, зроблене в ліцеї ЖДТУ

Нагадаємо, 1 жовтня міськвиконком прийняв рішення про початок опалювального сезону з 10 жовтня. 4 жовтня заступник мера Сергій Кондратюк розповідав журналісту Житомир.info, що підготовка до старту опалювального сезону йде згідно з графіком, є проблемні ділянки, проте усі ремонтні роботи мають завершитися до 10 жовтня.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: опалення тепло школа лікарня температура холод  
Матеріали по темі