Місто

На Старому бульварі в Житомирі замість старих лавок встановили нові, куплені у депутата- свободівця

19 листопада 2019, 12:42

Комунальне підприємство «Зеленбуд» Житомирської міськради закупило два десятки паркових лавок та 40 ящиків для піщано-сольової суміші.

Звіти про укладені в листопаді договори розмістили на сайті електронних закупівель Prozorro.

Так, за 88 тисяч гривень (без ПДВ) підприємство купило 18 триметрових паркових лавок у єдиного учасника – ФОПа Лихотворика Анатолія Петровича.

ФОП Лихотворик А.П. зареєстрований у селі Вертокиївка Житомирського району. Працює з 2006 року. Основний вид його діяльності – виробництво будівельних металевих конструкцій та виробів, допоміжний – гуртова торгівля лісоматеріалами, будматеріалами та сантехнікою.

В електронній декларації Анатолія Петровича Лихотворика, яку він подав 27 лютого 2019 року як ФОП і депутат Житомирської районної ради, зазначається, що у власності голови великої родини (у декларанта дружина і четверо дітей) два житлових будинки й земля у Вертокиївці. Також йому належать автомобілі Opel Vivaro 2010 року випуску та Fiat Ducato 2013 року випуску.

Дохід депутата від зайняття підприємницькою діяльністю за 2018 рік склав майже 198 тисяч гривень, ще 200 тисяч гривень готівки він тримає на рахунку в банку.

На сайті Житомирської райради повідомляється, що станом на 4 вересня 2019 року Лихотворик Анатолій Петрович є депутатом райради від Всеукраїнського об'єднання «Свобода».

39 пластикових ящиків для зберігання піщано-сольової суміші Житомиру постачить товариство з обмеженою відповідальністю «Елкопласт-Україна», зареєстроване у 2014 році за адресою вул. Кафедральна, 8 у Житомирі.

Директор фірми – Редькін Олексій Юрійович, основний вид її діяльності – гуртова торгівля іншими товарами господарського призначення. Засновник – ТОВ «Еlkoplast Сz», кінцевий бенефіціарний власник – громадянин республіки Чехія Крайча Томаш.

За ящики «Елкопласту-Україні» заплатять 109 тисяч гривень. Конкурентів у фірми не було, з товариством уклали прямий договір.

Обидві закупівлі провели за переговорною процедурою, оскільки це допорогові закупівлі товарів — до 200 тисяч гривень, — пояснив Житомир.info в. о. директора комунального підприємства «Зеленбуд» Житомирської міської ради Олександр Волокіта. Перед тим, як укласти договори, підприємство проаналізувало ринок, і пропозиції переможців виявилися найвигіднішими, — зауважив керівник.

Зі слів Олександра Волокіти, нові дерев’яні лавки довжиною 3 метри, посилені перемичками, уже встановили на алеї від Другого Старого бульвару до перетину з вулицею Фещенка-Чопівського.

«Якщо ви пам’ятаєте, там стояли старезні лавки без спинок, які давно почорніли і погнили. Було вирішено замінити їх на нові. Минулого тижня лавки встановили», — розповів в. о. начальника.

Нові пластикові ящики для піщано-сольової суміші встановлять з першими морозами, коли буде необхідність посипати дороги, — говорить Олександр Волокіта. Їх встановлять уздовж доріг на території, за яку відповідає «Зеленбуд» (крім ОСББ та обслуговуючих компаній). Старі дерев’яні утилізують.

Нагадаємо, у травні 2019 старі ліхтарі в житомирському парку ім. Ю. Гагаріна замінили на нові, енергоощадні.

Як повідомляв Житомир.info, у березні 2019 року мер Житомира Сергій Сухомлин звільнив директора КП «Зеленбуд» Олександра Шевчука із займаної посади та одразу ж призначив його керівником КП «УАШ». З того часу обов’язки директора КП «Зеленбуд» виконує головний інженер цього підприємства Олександр Волокіта.

Житомир.info
Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: лавка Зеленбуд Волокіта тендер посипання сольова суміш  
Матеріали по темі