Події

Суд виправдав керівника Коростишівської МСЕК, якого обвинувачували в отриманні 4 тис. грн хабаря за підтвердження групи інвалідності

12 лютого 2020, 11:36

Суд визнав невинуватим в отриманні неправомірної вигоди та виправдав у зв’язку з недоведеністю складу кримінального правопорушення в.о. голови Коростишівської міжрайонної МСЕК, якого в лютому 2019 затримали на хабарі в 4 тис. грн.

Про це йдеться в ухвалі Коростишівського районного суду від 30 січня 2020 року, оприлюдненій в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

У матеріалах суду зазначається, що 14 лютого 2019 року у приміщенні Коростишівської МСЕК жінка, якій актом огляду МСЕК була присвоєна 3 група інвалідності на строк 2 роки, у коридорі біля кабінету лікаря передала на вимогу в.о. голови МСЕК неправомірну вигоду у сумі 4 тис. грн. Саме таку суму, за її словами, посадовець показав жестами.

Обвинувачений свою вину не визнав, наполягав на тому, що коштів не вимагав, ні на що не натякав, ніяких «долонь з п’яти пальців не показував», проте від природи має багате жестикулювання. Це ж підтвердили в суді і кілька свідків по справі, які є колегами обвинуваченого. Окрім того чоловік розповів у суді, що жінка підійшла до нього у коридорі і сказала, що хоче подякувати. Але кошти він у неї не взяв, а пішов геть. Через кілька хвилин з’явилась поліція і повідомила про огляд.За висновками експертизи, на вилучених під сходовою клітиною коштах у сумі 4 тис. грн виявлена наявність нашарування спеціальної хімічної речовини із люмінесценцією жовто-зеленого кольору. Проте такої речовини не виявлено на змивах з рук лікаря.

Тож враховуючи викладене, суд прийняв рішення виправдати в.о. голови Коростишівської міжрайонної МСЕК у зв’язку з недоведеністю правопорушення.

Як повідомляв Житомир.info, у лютому 2019 поліція повідомила, що на хабарі у 4 тис. грн затримали 59-річного керівника МСЕК у Коростишівському районі. Грошові кошти за підтвердження групи інвалідності йому передала 23-річна жінка.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд МСЕК хабар Коростишів  
Матеріали по темі