Суспільство

800 метрів над землею: під Житомиром військовослужбовці 95-ї бригади відточують майстерність стрибків з парашутом

6 квітня 2020, 14:24

Понад 150 військовослужбовців особового складу 95-ї окремої десантно-штурмової бригади 6 квітня на полігоні здійснюють стрибки з парашутом.

Перед тим, як піднятися в небо військові проходять інструктаж, і вже після нього у кількості 16 людей підіймаються на борт гвинтокрила. Цього року програма стрибків виконується вперше, серед десантників є й ті хто ніколи не здійснював політ з парашутом.

«Особовий склад бригади в рамках бойової підготовки виконує практичне виконання стрибків за допомогою армійської авіації з гвинтокрила Мі-8 з висоти 800 м та 600 м. Перед виконанням стрибків особовий склад пройшов парашутно-десантну підготовку, а також особисто уклали парашут. Є сьогодні та були протягом минулого тижня «першоразники» – виконували свій перший ознайомчий стрибок. Вони виконують стрибки у перших бортах, коли найменший вітер та найсприятливіша погода», – розповідає т.в.о. прес-офіцера 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Ольга Довгалюк.


Чимало й тих, у кого цей стрибок далеко не перший. Досвідчені військові кажуть: у цій справі головне приборкати хвилювання та ретельно готуватися.

«Метрів 600 (висота), сьогодні буду робити два стрибки. Загалом сьогодні це 23 стрибок. Відчуття незабутнє, хочеться стрибати та стрибати. Головне вкладати парашут собі самому, це контролювати і не боятися нічого, переборов страх і все буде добре», – говорить військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Богдан.

З парашутом стрибають і жінки, навіть окремим бортом, кажуть: в кількості та майстерності не поступаються чоловікам.

«У мене налічується 10 стрибків, сьогодні стрибали жіночим бортом. Один стрибок у мене був вночі з Мі-8, три стрибки у мене було з Ан-26, інші були також з Мі-8, але вдень. Завжди є страх, перед кожним стрибком. Завжди, як в перший раз, хвилююсь, але незабутні відчуття, адреналін. Мені подобається стрибати і взагалі я запрошую всіх дівчат служити в ДШВ», – каже військовослужбовець 95-ї окремої десантно-штурмової бригади Катерина.

Бійці з радістю вчаться та відточують майстерність стрибків з парашутом, запевняють, що завжди готові продемонструвати свої вміння. Виконувати програму стрибків військові будуть до кінця тижня.

Фоторепортаж дивіться тут

Нагадаємо, 12 грудня 2019 року у свій день народження в житомирській 95-ій бригаді показали, яку техніку та озброєння мають десантники.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: ДШВ десантник 95 бригада парашут стрибки полігон  
Матеріали по темі