Влада

Люстрований заступник прокурора Житомирської області поновився на посаді й отримав 650 тис. грн компенсації

12 May 2020, 11:43

Володимир Кобернюк поновився на посаді заступника прокурора Житомирської області й отримав за рішенням суду зарплату в прокуратурі.

Повідомлення про суттєві зміни у майновому стані Кобернюк оприлюднив 8 травня.

Зазначається, що 29 квітня 2020 року він отримав від прокуратури Житомирської області зарплату за основним місцем роботи в розмірі 658 тис. 874 грн.

Також Кобернюк повідомляє, що 17 лютого поточного року отримав подарунок у негрошовій формі від Осадчук Олександри Кузьмівни – квартиру в Житомирі загальною площею 144 кв.м вартістю 10 тис. грн та земельну ділянку в селі Глибочиця Житомирського району площею 1000 кв. м вартістю 2 тис. грн.

Також 8 травня Володимир Кобернюк, заступник прокурора області, оприлюднив щорічну декларацію, де зазначено, що його доходами в 2019 році були: пенсія – 138 тис. 410 грн, зарплата за викладацьку роботу в Житомирському педагогічному університеті (саме так вказана в декларації назва ЖДУ – ред.) – 36 тис. 559 грн, від зайняття незалежною професійною діяльністю – 4 тис. 837, за продане нерухоме майно від Мартинюка Анатолія Ігорьович – 27 тис. грн. Також Кобернюк вказує, що отримав 27 тис. грн від профспілки, а джерелом виплат вказана дружина.

Нагадаємо, Володимир Кобернюк був звільнений з посади заступника прокурора Житомирської області в жовтні 2014 року на підставі закону «Про очищення влади».

Скріншот зі створеного Мін’юстом Єдиного державного реєстру «люстрованих» осіб

Окружний адміністративний суд м.Києва ухвалою від 24 листопада 2014 року відкрив провадження за позовом Кобернюка до Генеральної прокуратури України про визнання протиправним та скасування наказу, поновлення на роботі, стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу. 19 грудня 2019 року суд вирішив задовольнити позов «у повному обсязі».

Офіс генерального прокурора подав апеляцію на рішення Окружного адмінсуду Києва. 18 березня 2020 року Шостий апеляційний адміністративний суд постановив частково задовольнити апеляційну скаргу: рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.12.2019 в частині задоволення позовної вимоги про зобов`язання Генеральну прокуратуру України проінформувати Міністерство юстиції України про відкликання з Єдиного державного реєстру осіб, щодо яких застосовано положення Закону України «Про очищення влади», відомостей про застосування до ОСОБА_1 заборони, передбаченої частиною 3 статті 1 Закону України «Про очищення влади» скасувати та ухвалити нову постанову, якою у задоволенні позову в цій частині відмовити; у іншій частині рішення Окружного адміністративного суду м. Києва від 19.12.2019 залишити без змін.

28 квітня Верховний суд відкрив касаційне провадження за скаргою Офісу генпрокурора на рішення окружного та апеляційного судів.

Як повідомляв Житомир.info, на 1 квітня 2020 року у прокурора Житомирської області Олега Василіва було три заступники, станом на 12 травня інформація на сайті прокуратури щодо керівництва не змінилася.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Кобернюк прокуратура суд прокурор люстрація декларація  
Матеріали по темі