Влада

Перший заступник прокурора Житомирської області пішов у декретну відпустку

1 April 2020, 15:44

З сайту прокуратури Житомирської області зникла інформація про першого заступника прокурора Мирослава Пацкана.

В пресслужбі обласної прокуратури Житомир.info 1 квітня повідомили, що Пацкан знаходиться у відпустці по догляду за дитиною.

«Він з 2 березня пішов у декретну відпустку по догляду за дитиною до 3-х років», - поінформували в прокуратурі.

prok-kadri010420

Зазначимо, що Мирослав Пацкан був призначений першим заступником прокурора Житомирської області наказом генерального прокурора Руслана Рябошапки від 17 грудня 2019. До цього він працював заступником прокурора Рівненської області. 16 вересня 2017 року рівненській ЗМІ повідомляли, що Пацкан цього дня одружився з киянкою Наталією. Також згадували рідного брата прокурора – Валерія Пацкана, який на той час був народним депутатом від Блоку Петра Порошенка.

Перший заступник прокурора Житомирської області 12 березня оприлюднив декларацію за 2019 рік, де вказана дружина Наталія і донька Мішель (в декларації за 2018 рік інформації про доньку не було). Мирослав Пацкан прописаний в Ірпені Київської області, а фактично проживає у Києві, де з жовтня 2016 року має власну квартиру загальною площею 89,1 кв.м.

В прокуратурі Рівненської області Пацкан в 2019 році отримав 506 тис. 616 грн зарплати, в прокуратурі Житомирської області за менш ніж два тижні роботи – 20 тис. 916 грн. Дружина прокурора отримала 41 тис. 200 грн зарплати від приватного нотаріуса Ужгородського міського нотаріального округу Єгер Н.Д. та 12 тис. 900 грн страхових виплат. Готівкою прокурор декларує 1 млн 400 тис. гривень, його дружина – 950 тис. гривень.

Як повідомляв Житомир.info, в листопаді 2019 року Олег Василів був призначений на посаду прокурора Житомирської області. До призначення Василів працював першим заступником прокурора, а після звільнення на початку вересня 2019 року прокурора області Любомира Війтовича виконував обов’язки керівника обласної прокуратури.

Олег Василів (праворуч) під час представлення свого першого заступника Мирослава Пацкана (ліворуч). Фото з сайту прокуратури

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: прокуратура Пацкан прокурор  
Матеріали по темі