Влада

Наталія Остапченко за чотири місяці роботи заступницею голови Житомирської ОДА отримала 280 тис. грн зарплати

21 травня 2020, 11:43

Наталія Остапченко за чотири місяці минулого року отримала в Житомирській облдержадміністрації 279 тис. 662 грн зарплати.

Декларацію за 2019 рік заступниця голови ОДА оприлюднила 20 травня.

Також Остапченко отримала 146 тис. 610 грн зарплати у відділі фінансів Бородянської райдержадміністрації Київської області, де працювала начальницею до призначення на посаду в Житомирській ОДА.

Доходи її чоловіка від підприємницької діяльності минулого року становили 430 тис. грн. Зазначимо, що за даними сайту YouControl ФОП Остапченко П.В. має податковий борг та відкрите виконавче провадження. Крім того Остапченко Павло Володимирович є власником приватного підприємства «Горізонт-О», яке зареєстроване в липні 2007 року в смт Бородянка і займається надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна. Інформація про це ПП в декларації заступниці голови ОДА відсутня.

Зазначимо, що на брифінгу 5 лютого голова ОДА Віталій Бунечко детально розповідав про зарплату своєї заступниці: Наталія Остапченко отримала в грудні 61 тис. грн, якщо відняти податки, то буде десь 53 тис. грн; разом із тим, вона отримала премію в листопаді 12 тис. 487 грн, в жовтні – 13 тис. грн, у вересні – 11 тис. грн% також соціальну допомогу в розмірі 48 тис. грн. На руки середня зарплата Остапченко за 4 місяці склала 56 тис. грн, це з урахуванням оздоровчих, які державному службовцю передбачені чинним законодавством.

Нагадаємо, на посаду заступника голови Житомирської облдержадміністрації Наталія Остапченко була призначена з 6 вересня 2019 року.

Як повідомляв Житомир.info, Наталія Остапченко та її чоловік Павло Остапченко на місцевих виборах 2015 року були обрані депутатами Бородянської районної ради від Блоку Петра Порошенка, при цьому Наталія Віталіївна очолювала партійний список.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: Остапченко ОДА декларація  
Матеріали по темі