Події

У Житомирській області оштрафували вчительку за оголене фото у вайбер-групі

27 May 2020, 17:27

У Попільнянському районі Житомирської області вчительку однієї з сільських шкіл оштрафували за оприлюднене у вайбер-групі фото в оголеному вигляді.

Постанова Попільнянського районного суду щодо вказаної справи про адмінправопорушення (дрібне хуліганство) була оприлюднена у Єдиному державному реєстрі судових рішень 22 травня.

Жінка пояснила, що фото у групу «закинула» випадково.

«09 квітня 2020 року о 00.00 годині ОСОБА_1 вчинила дрібне хуліганство, а саме: виставила у спільну групу «вайбер» села (...) своє оголене фото. В судовому засіданні особа, що притягається до адміністративної відповідальності, винність в скоєному правопорушенні, передбаченому статтею 173 КУпАП, визнала та пояснила, що дане фото хотіла направити для своєї дочки з метою отримання консультації у лікаря, щодо проведення медичного втручання», – йдеться у матеріалах суду.

Обставиною, що пом`якшує відповідальність вчительки, стало її щире розкаяння.

Суд постановив «визнати ОСОБА_1 (…) винною у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого статтею 173КУпАП і накласти на неї адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 51 гривень 00 копійок (виділено редакцією)».

Як повідомляв Житомир.info, 22 травня 2020 року в Єдиному державному реєстрі судових рішень була оприлюднена постанова щодо булінгу у школі Новоград-Волинського району Житомирської області: серед учнів школи «гуляли» фотографії однієї зі школярок, яка на світлинах оголена. Через знімки з дівчинки глузували.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд постанова вчитель хуліганство  
Матеріали по темі