Місто

Ректор «Житомирської політехніки» судиться з професором: хоче спростування недостовірної інформації та 100 тис. грн моральної шкоди

9 липня 2020, 14:03

Ректор державного університету «Житомирська політехніка» Віктор Євдокимов судиться з колишнім завідувачем кафедри ЖДТУ, професором Францом Бутинцем про визнання недостовірною інформації, зобов`язання її спростувати та стягнення моральної шкоди. Треті особи у справі – перший проректор «Житомирської політехніки» Оксана Олійник, декан факультету публічного управління та права Димитрій Грицишен та первинна профспілка викладачів університету.

Позов від Євдокимова надійшов до Корольовського районного суду м.Житомира в грудні 2019 року.

«ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ОСОБА_2 , треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору: ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Первинна профспілкова організація викладачів державного університету Житомирська політехніка і просить визнати недостовірною та такою, що принижує гідність і ділову репутацію, інформацію поширену відповідачем щодо позивача; зобов`язати відповідача у строк 10 календарних днів з дня набрання законної сили судовим рішенням спростувати поширену недостовірну інформацію шляхом оголошення в друкованих засобах масової інформації тексту; стягнути з відповідача моральну шкоду в сумі 100000,00 грн», - йдеться у матеріалах суду.

Ухвалою від 19 грудня 2019 року суд залишив позовну заяву без руху й надав позивачу десять днів для усунення недоліків.

Скріншот з ухвали суду

22 січня 2020 року Корольовський райсуд прийняв заяву Віктора Євдокимова та відкрив провадження у справі. Ухвалою від 3 березня суд вирішив закінчити підготовче провадження і почати розгляд справи по суті, чергове засідання призначене на 8 вересня 2020 року.

Зазначимо, що в ухвалах немає відомостей про те, яку саме поширену інформацію про Євдокимова має спростувати Бутинець. Можливо, мова йде про неодноразові звинувачення на адресу нинішнього ректора «Житомирської політехніки» у плагіаті.

Нагадаємо, в квітні 2019 року Житомирський державний технологічний університет отримав нову назву і став державним університетом «Житомирська політехніка».

Як повідомляв Житомир.info, завідувача кафедри бухгалтерського обліку Житомирського державного технологічного університету Франца Бутинця у 2012 році нагородили відзнакою «За заслуги перед Житомирщиною». В березні 2016 року за результатами виборів ректором ЖДТУ став доктор економічних наук, професор Віктор Євдокимов.

Житомир.info

Підписуйтесь на Житомир.info в Telegram
Теги: суд Євдокимов моральна шкода Бутинець ЖДТУ політехніка  
Матеріали по темі